Přeštěnice Fest letos přivítá Vanilla Sky

Přeštěnice Fest letos přivítá Vanilla Sky

Přeštěnice Open Air Musicfest se během deseti let své existence stal festivalou stálicí nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice. Jeho pozici na letošním 11. ročníku potvrdila hlavní hvězda festivalu italská kapela Vanilla Sky, která se proslavila zejména díky coververzím slavných rádiových hitů Rinahhy a Lady Gaga.

Mimo jiné se na festivalu budete moci pokochat další zahraniční hvězdou Karamelo Santo z Argentiny, nebo z domácích stálic například Anetou Langerovou či Tomášem Klusem, Mig 21 a především více než legendární undergroundovou kapelou Plastic People of The Universe.

Festival začíná neoficiálně 7.7. a párty je free. 8.7. - 9.7. je oficiální program (zde na webu) na který se dostanete za cenu 650,- Kč na oba dny, jednotlivě po dnech pak za 350,- děti do 12. let za 100,- Kč. A vozíčkáři zdarma.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek