Přeštěnice Fest letos přivítá Vanilla Sky

Přeštěnice Fest letos přivítá Vanilla Sky

Přeštěnice Open Air Musicfest se během deseti let své existence stal festivalou stálicí nejen v jižních Čechách, ale v celé České republice. Jeho pozici na letošním 11. ročníku potvrdila hlavní hvězda festivalu italská kapela Vanilla Sky, která se proslavila zejména díky coververzím slavných rádiových hitů Rinahhy a Lady Gaga.

Mimo jiné se na festivalu budete moci pokochat další zahraniční hvězdou Karamelo Santo z Argentiny, nebo z domácích stálic například Anetou Langerovou či Tomášem Klusem, Mig 21 a především více než legendární undergroundovou kapelou Plastic People of The Universe.

Festival začíná neoficiálně 7.7. a párty je free. 8.7. - 9.7. je oficiální program (zde na webu) na který se dostanete za cenu 650,- Kč na oba dny, jednotlivě po dnech pak za 350,- děti do 12. let za 100,- Kč. A vozíčkáři zdarma.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek