Apparat odhalil další track z připravovaného alba

|
Apparat odhalil další track z připravovaného alba

Sascha Ring alias Apparat se snaží publikum pořádně navnadit na své chystané album The Devil's Walk. Určitou představu, jak by deska mohla znít, si mohli tuzemští fanoušci udělat na základě eklektické mixkompilace ze série DJ Kicks a IDM/post rockového vystoupení na pražském festivalu Electronic Beats. Nyní přichází další indicie v podobě skladby Black Water (k poslechu níže), jež bude 1. srpna vydána jako pilotní singl. Nádherná dreampopová věc představuje další Apparatův krok stranou a naznačuje, že by The Devil's Walk mohl být dost vydařený počin. Album má vyjít 26. (podle některých zdrojů 27.) září na značce Mute.

Apparat - Black Water by Mute UK

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek