Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

|
Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

Bez pár dní tři čtvrtě roku už trvá hibernace elektro/indiepopové kapely Sporto. O Bonusovi bylo za tu dobu slyšet snad úplně odevšud, zato frontman Šampon se co do oficiálních nahrávek prezentoval jen ve dvou tracích na výborném Kubatkovu albu Vzduchoplavec. Teď je ale všechno jinak a Prodavač, jak si teď Šampon říká, má venku EP Duchové. Kolekce obsahuje tři původní písně, jeden remix od Gargle & Expel a předělávku hitu Všechno OK od indie kapely z 80. let Soubor tradičního popu. Nahrávání se účastnil Bonusův souputník Pe.klo i bubeník ze Sporto Kluk a snad i proto výsledný zvuk evokuje More více, než byste čekali. EP vychází na labelu Starcastic jako digitální download zdarma a stáhnout se dá zde. Prodavačovo web checkujte tu.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek