Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

|
Šampon ze Sporto vydává debutové EP jako Prodavač

Bez pár dní tři čtvrtě roku už trvá hibernace elektro/indiepopové kapely Sporto. O Bonusovi bylo za tu dobu slyšet snad úplně odevšud, zato frontman Šampon se co do oficiálních nahrávek prezentoval jen ve dvou tracích na výborném Kubatkovu albu Vzduchoplavec. Teď je ale všechno jinak a Prodavač, jak si teď Šampon říká, má venku EP Duchové. Kolekce obsahuje tři původní písně, jeden remix od Gargle & Expel a předělávku hitu Všechno OK od indie kapely z 80. let Soubor tradičního popu. Nahrávání se účastnil Bonusův souputník Pe.klo i bubeník ze Sporto Kluk a snad i proto výsledný zvuk evokuje More více, než byste čekali. EP vychází na labelu Starcastic jako digitální download zdarma a stáhnout se dá zde. Prodavačovo web checkujte tu.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek