Druhý ročník TaRock Festu nabídne českou špičku!

|
Druhý ročník TaRock Festu nabídne českou špičku!

Již druhý ročních tachovského Open Air Festu odstartuje 8.7. v areálu bývalého letiště v 16. hodin a tu čest otevírat dvoudenní hudební zážitek bude mít šumperská parta Chai. V pátek pak ještě můžete zažít Dogu, Škwor, Harlej a další.

Sobotní program bude patřit jménům jako Neurotic Machinery, DeBill Heads, Divokej Bill, Krucipusk nebo Dymitry.

Vstupenky na festival, který je mimochodem spojen s motosrazem seženete za 350,- ale pouze jen do čtvrtka 7.7. na místě pak za 500,- a jednodenní za 300,- v síti Ticketstream. Více info na ofiko webu.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek