Jeskyně od Už Jsme Doma vychází i na vinylu

|
Jeskyně od Už Jsme Doma vychází i na vinylu

„Jeskyně může znamenat úkryt, může to být místo tajemství, může to být útěk do samoty, také místo objevu a touhy pronikat stále hlouběji do poznání… Vezměte helmy a svítilny a vydejte se na koncert. Třeba tam dole něco objevíte nebo se odtamtud dostanete ven.“


Už Jsme Doma se loni poprvé vydali do hlubin Jeskyně a pro mnohé bylo nejspíš překvapením jak pestrá a barevná může Jeskyně v podání UJD být . Kapela si s nahráváním nové desky dala na čas, ale mnohaleté čekání se opět vyplatilo a UJD nezklamali. Jeskyně není provoplánovitá deska a možná Vám bude pár poslechů trvat než se do ní ponoříte, ale o to víc pak poté pohltí. Nyní je konečně je k dispozici i vinylová verze alba, která vyšla v limitovaném nákladu 500 ks u Papagájova Hlasatele. Velký formát obalu vinylové desky teď dává ještě víc vyniknout kresbám
Martina Velíška. Nechybí ani potištěný LP sáček či monstrózní 12 stránkový booklet nabitý informacemi. To vše na luxusním 350g papíru.

www.phr.cz
www.uzjsmedoma.com

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek