Jeskyně od Už Jsme Doma vychází i na vinylu

|
Jeskyně od Už Jsme Doma vychází i na vinylu

„Jeskyně může znamenat úkryt, může to být místo tajemství, může to být útěk do samoty, také místo objevu a touhy pronikat stále hlouběji do poznání… Vezměte helmy a svítilny a vydejte se na koncert. Třeba tam dole něco objevíte nebo se odtamtud dostanete ven.“


Už Jsme Doma se loni poprvé vydali do hlubin Jeskyně a pro mnohé bylo nejspíš překvapením jak pestrá a barevná může Jeskyně v podání UJD být . Kapela si s nahráváním nové desky dala na čas, ale mnohaleté čekání se opět vyplatilo a UJD nezklamali. Jeskyně není provoplánovitá deska a možná Vám bude pár poslechů trvat než se do ní ponoříte, ale o to víc pak poté pohltí. Nyní je konečně je k dispozici i vinylová verze alba, která vyšla v limitovaném nákladu 500 ks u Papagájova Hlasatele. Velký formát obalu vinylové desky teď dává ještě víc vyniknout kresbám
Martina Velíška. Nechybí ani potištěný LP sáček či monstrózní 12 stránkový booklet nabitý informacemi. To vše na luxusním 350g papíru.

www.phr.cz
www.uzjsmedoma.com

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek