Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

|
Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

Julien-K je americká hudební skupina, která vznikla jako boční projekt pro elektronickou hudbu, kterou vytvořil Amir Derakh a Ryan Shuck z Orgy, s pozdějším přispěním Eliase Andry a Anthonyho 'Fu' Valcice. Jejich debutové album Death to Analog míchal Tim Palmer, a vyšlo v březnu 2009 v USA a o rok později v Evropě.

Webová stránka Juliena-K spatřila světlo světa v roce 2003 s demosnímky skladeb "Look at You", "Kick the Bass", "Someday Soon", "Everyone Knows" a "Technical Difficulties", která vyšla na soundtracku k filmu Michaela Baye Transformers z roku 2007 a zazněla i ve filmu. Julien-Khudebně přispěl i na několik video her, včetně Sonic Heroes ("This Machine"), Shadow the Hedgehog ("Waking Up") a oficiální skladby k Transformers: Revenge of the Fallen video hře.

Julien-K spolupracoval s Chesterem Benningtonem z Linkin Park na skladbě "Let Down" pro koncert ReAct Now: Music & Relief .

Produkční team Juliena-K - Amir Derakh, Ryan Shuck a Anthony 'Fu' Valcic také s Chesterem Benningtonem vytvořili exkluzivní verzi písničky "Morning After" pro Underworld: Evolution soundtrack a pro remixové album kapely Mindless Self Indulgence's "What Do They Know?".
Julien-K spolupracoval i na sólovém projektu Benningtona s názvem Dead by Sunrise a jejich debutovém albu Out of Ashes .

"Jsou to stejné kapely. Ta jedna, kde Chester zpívá a skládá se jmenuje Dead by Sunrise, ale když jsem u mikrofonu já a Amir a já skládáme, tak se to jmenuje Julien-K a je to víc elektronické... Julien-K a Dead by Sunrise jsou v podstatě kreativní team, jako taková Warholova továrna v tom smyslu,“ vysvětluje Ryan Shuck. "Dead by Sunrise je Chesterův Julien-K , jestli to dává smysl." Ryan Shuck v nedávném rozhovoru na www.de-re.de řekl, že 70% jejich nového alba je už hotovo. Album se nyní mixuje a mělo by vyjít letos na podzim.

Vstupenky na concert Papa Roach + Yashin, kde se Julien-K představí jako jejich support, jsou za 630,- Kč + poplatky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

paparoach.com
myspace.com/theyashin
musicbar.cz
dsmacku.com
facebook.com/dsmackupromotion


myspace.com/julienk

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek