Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

|
Support Papa Roach a Yashin v Praze provedou Julien-K

Julien-K je americká hudební skupina, která vznikla jako boční projekt pro elektronickou hudbu, kterou vytvořil Amir Derakh a Ryan Shuck z Orgy, s pozdějším přispěním Eliase Andry a Anthonyho 'Fu' Valcice. Jejich debutové album Death to Analog míchal Tim Palmer, a vyšlo v březnu 2009 v USA a o rok později v Evropě.

Webová stránka Juliena-K spatřila světlo světa v roce 2003 s demosnímky skladeb "Look at You", "Kick the Bass", "Someday Soon", "Everyone Knows" a "Technical Difficulties", která vyšla na soundtracku k filmu Michaela Baye Transformers z roku 2007 a zazněla i ve filmu. Julien-Khudebně přispěl i na několik video her, včetně Sonic Heroes ("This Machine"), Shadow the Hedgehog ("Waking Up") a oficiální skladby k Transformers: Revenge of the Fallen video hře.

Julien-K spolupracoval s Chesterem Benningtonem z Linkin Park na skladbě "Let Down" pro koncert ReAct Now: Music & Relief .

Produkční team Juliena-K - Amir Derakh, Ryan Shuck a Anthony 'Fu' Valcic také s Chesterem Benningtonem vytvořili exkluzivní verzi písničky "Morning After" pro Underworld: Evolution soundtrack a pro remixové album kapely Mindless Self Indulgence's "What Do They Know?".
Julien-K spolupracoval i na sólovém projektu Benningtona s názvem Dead by Sunrise a jejich debutovém albu Out of Ashes .

"Jsou to stejné kapely. Ta jedna, kde Chester zpívá a skládá se jmenuje Dead by Sunrise, ale když jsem u mikrofonu já a Amir a já skládáme, tak se to jmenuje Julien-K a je to víc elektronické... Julien-K a Dead by Sunrise jsou v podstatě kreativní team, jako taková Warholova továrna v tom smyslu,“ vysvětluje Ryan Shuck. "Dead by Sunrise je Chesterův Julien-K , jestli to dává smysl." Ryan Shuck v nedávném rozhovoru na www.de-re.de řekl, že 70% jejich nového alba je už hotovo. Album se nyní mixuje a mělo by vyjít letos na podzim.

Vstupenky na concert Papa Roach + Yashin, kde se Julien-K představí jako jejich support, jsou za 630,- Kč + poplatky k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

paparoach.com
myspace.com/theyashin
musicbar.cz
dsmacku.com
facebook.com/dsmackupromotion


myspace.com/julienk

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek