Krásnej Fest 2011 v Krásném Dvoře

Krásnej Fest 2011 v Krásném Dvoře

V česku, krom velkých festivalů, mají celkem velký úspěch i menší, regionální festiválky. Mnohdy mají i větší odezvu než fest na evropské či světové úrovni. Kubová scéna, to je právě to, co dostává na těchhle akcích největší prostor. Kašlat na české radio-friendly headliners. V tomhle je síla malého festivalu. Tyhle festivaly nevymřou, nezkrachují protože nemají na čem. Klubové, začínající kapelyy zde budou stále a stále budou chtít pohromadě hrát.

Jedním z oněch, pohodářský a již z názvu jasný, celkově krásný fest, se uskuteční v Krásném Dvoře u Podbořan (Ústecký Kraj) a jmenuje se Krásnej Fest. Vidět a slyšet na něm budete moci Granade Tete, Nucený Výsek, Ape Town nebo Dirty Blondes.

To všechno za 50,- od 18. hodin, 22. července!

 

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek