Krásnej Fest 2011 v Krásném Dvoře

Krásnej Fest 2011 v Krásném Dvoře

V česku, krom velkých festivalů, mají celkem velký úspěch i menší, regionální festiválky. Mnohdy mají i větší odezvu než fest na evropské či světové úrovni. Kubová scéna, to je právě to, co dostává na těchhle akcích největší prostor. Kašlat na české radio-friendly headliners. V tomhle je síla malého festivalu. Tyhle festivaly nevymřou, nezkrachují protože nemají na čem. Klubové, začínající kapelyy zde budou stále a stále budou chtít pohromadě hrát.

Jedním z oněch, pohodářský a již z názvu jasný, celkově krásný fest, se uskuteční v Krásném Dvoře u Podbořan (Ústecký Kraj) a jmenuje se Krásnej Fest. Vidět a slyšet na něm budete moci Granade Tete, Nucený Výsek, Ape Town nebo Dirty Blondes.

To všechno za 50,- od 18. hodin, 22. července!

 

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek