Dokud srdce plane - biografie skupiny Rammstein

|
Dokud srdce plane - biografie skupiny Rammstein

Minulý týden doplnilo nakladatelství NAVA svou edici Rockové legendy o další zajímavý titul. V českém překladu vychází biografie známé německé skupiny Rammstein pod titulem "Dokud srdce plane".
Jde o dílo autorské dvojice Michael Fuchs-Gamböck, Thorsten Schatz, což jsou hudební publicisté, kteří přispívají do řady časopisů a spolu napsali již několik knih. „Tato východoněmecká šestice jejedním z mála uskupení poválečné doby, které má svoji zcela specifickou uměleckou vizi a které se neřídí ničím a nikým, jen samo sebou,“ upozorňuje Michael Fuchs-Gamböck.
Knižní biografie, která je čerstvě na pultech knihkupectví, mapuje příběh skupiny od doby, kdy její členové byli součástí undergroundové scény v někdejší NDR, přes nečekaně úspěšný začátek v podoběalbového debutu Herzeleid, strhující koncertní show až k mezinárodnímu věhlasu, který si tato kapela již řadu let zaslouženě užívá. Publikaci doplňuje podrobná albová i singlová diskografie, přehled umístění v hitparádách a různých ocenění. Nechybí ani doslov k českému vydání, jehož autorem je český hudební publicista Vratislav Šantroch.
Rammstein patří k nejúspěšnějším skupinám, které přinesly německy zpívané písně do hitparád pocelém světě. O její oblibě v České republice svědčí několik vyprodaných koncertů, další zastávku kapela plánuje na 12. listopad tohoto roku do Prahy.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek