Festival DoZvuk začíná už za 68 dní!

|
Festival DoZvuk začíná už za 68 dní!

I letos se v pražském Rock Café koná klubový festival DoZvuk. Datum konání připadlo na 16. září a je to už čtvrtý ročník. A na co se můžete těšit?

DoZvuk začíná už v 18.30 a zahajuje ho protřelá crossoverová banda z Prahy - Underside! Jako druzí zahrají melodičtí NIL s krásnou zpěvačkou v čele. Třetí kapelou večera budou pražáci Five O´Clock Tea, kteří jsou proslulí svými energií sršícími koncerty. Hlavní hvězdou čtvrtého ročníku DoZvuku je havlíčkobrodská zažilá formace Pop-porn kombinující rockové rify s elektronickými linkami a na úplný závěr večera vás dorazí krvavá partička pražských hardcorářů nesoucí ve svém názvu jméno sériového vraha - Bundy Tad.

Mezi kapelami se můžete těšit na exhibici žonglerů a velice lákavou show tatérského salonu HELL.cz.

Festival má slogan "Podpoř mladou českou hudební scénu" a ve znaku přeškrtnuté klávesy. Je to snad narážka na Michala Davida? Ať tak či onak, podpořit mladou českou hudební scénu můžete za 150,- Kč a to je podle mě za tak našlapaný program skutečně lidovka!

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek