Festival DoZvuk začíná už za 68 dní!

|
Festival DoZvuk začíná už za 68 dní!

I letos se v pražském Rock Café koná klubový festival DoZvuk. Datum konání připadlo na 16. září a je to už čtvrtý ročník. A na co se můžete těšit?

DoZvuk začíná už v 18.30 a zahajuje ho protřelá crossoverová banda z Prahy - Underside! Jako druzí zahrají melodičtí NIL s krásnou zpěvačkou v čele. Třetí kapelou večera budou pražáci Five O´Clock Tea, kteří jsou proslulí svými energií sršícími koncerty. Hlavní hvězdou čtvrtého ročníku DoZvuku je havlíčkobrodská zažilá formace Pop-porn kombinující rockové rify s elektronickými linkami a na úplný závěr večera vás dorazí krvavá partička pražských hardcorářů nesoucí ve svém názvu jméno sériového vraha - Bundy Tad.

Mezi kapelami se můžete těšit na exhibici žonglerů a velice lákavou show tatérského salonu HELL.cz.

Festival má slogan "Podpoř mladou českou hudební scénu" a ve znaku přeškrtnuté klávesy. Je to snad narážka na Michala Davida? Ať tak či onak, podpořit mladou českou hudební scénu můžete za 150,- Kč a to je podle mě za tak našlapaný program skutečně lidovka!

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek