Podívejte se na Lus3 - Awakening

Podívejte se na Lus3 - Awakening

Elektronická formace Lus3 přichází s dlouho slibovaným (a očekávaným) singlem/klipem. Konkrétně jde o píseň "Awakening" ze zatím bezejmenné připravované desky. Album produkuje Amák (ex-Sunshine, Night) a mělo by spatřit světlo světa během podzimu.

Nápaditý klip je koláží 140 lidí, které dal dohromady projekt Daily Portrait. V klipu si také zahráli samotní členové kapely a jediná Veronika (zpěv) se v něm objevuje vícekrát než jednou, a to v různých převlecích.

Tak neváhejte a pouštějte, nezaručuju, že se vám bude líbit samotný song, ale co si budeme povídat - pohled na lidi jen ve spodním prádle hned tak neomrzí. ;)

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek