Italští BLOODY BEETROOTS přijedou v září roztancovat Prahu!

|
Italští BLOODY BEETROOTS přijedou v září roztancovat Prahu!

V současnosti velmi vyhledávané a populární elektronické a taneční duo nazvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.

Kapela sestává z producenta Boba Rifa, jinak známého pod pseudonymem Sir Bob Cornelius Rifo, a DJe Tommyho Tea, alias Isaaca. Hudba těchto “krvavých řep,” jak lze jejich název přeložit do češtiny, je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Tato kapela take pracovala s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední takováto umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu Romborama s animátorem Bennetem
Pimpinellou. Jejich tvorba byla prezentována i na letošním českém Anifestu v Teplicích.

Duo Bloody Beetroots, které obvykle vystupuje v celoobličejových maskách, je známé také tvorbou remixů skladeb různých známých i méně známých umělců, jako jsou například Chemical Brothers, Metallica, Britney Spears a mnoho dalších. Jejich návyková a unikátní fúze elektro-house a punk-rocku posouvá skutečně všechny hudební hranice, a Bloody Beetroots jsou jednou z nejžádanějších uměleckých formací na současné hudební scéně.

“Jsme naprosto nadšeni, že můžeme The Bloody Beetroots přivítat v Praze. Tito chlapíci vždy předvádějí dechberoucí představení, které všechny návštěvníky koncertu naprosto unese!” řekl jeden z představitelů Fource Entertainment, promotérské společnosti, která The Bloody Beetroots v Čechách představí.

Vstupenky jsou v prodeji od středy, 25.5., a lze je zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro, a také přímo v Lucerna Music Baru.

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde:
https://www.facebook.com/event.php?eid=215351315153649

Přijďte se nechat přenést do jiných sfér s The Bloody Beetroots do Lucerna Music Baru ve čtvrtek, 8. září!

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek