Italští BLOODY BEETROOTS přijedou v září roztancovat Prahu!

|
Italští BLOODY BEETROOTS přijedou v září roztancovat Prahu!

V současnosti velmi vyhledávané a populární elektronické a taneční duo nazvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.

Kapela sestává z producenta Boba Rifa, jinak známého pod pseudonymem Sir Bob Cornelius Rifo, a DJe Tommyho Tea, alias Isaaca. Hudba těchto “krvavých řep,” jak lze jejich název přeložit do češtiny, je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Tato kapela take pracovala s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední takováto umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu Romborama s animátorem Bennetem
Pimpinellou. Jejich tvorba byla prezentována i na letošním českém Anifestu v Teplicích.

Duo Bloody Beetroots, které obvykle vystupuje v celoobličejových maskách, je známé také tvorbou remixů skladeb různých známých i méně známých umělců, jako jsou například Chemical Brothers, Metallica, Britney Spears a mnoho dalších. Jejich návyková a unikátní fúze elektro-house a punk-rocku posouvá skutečně všechny hudební hranice, a Bloody Beetroots jsou jednou z nejžádanějších uměleckých formací na současné hudební scéně.

“Jsme naprosto nadšeni, že můžeme The Bloody Beetroots přivítat v Praze. Tito chlapíci vždy předvádějí dechberoucí představení, které všechny návštěvníky koncertu naprosto unese!” řekl jeden z představitelů Fource Entertainment, promotérské společnosti, která The Bloody Beetroots v Čechách představí.

Vstupenky jsou v prodeji od středy, 25.5., a lze je zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro, a také přímo v Lucerna Music Baru.

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde:
https://www.facebook.com/event.php?eid=215351315153649

Přijďte se nechat přenést do jiných sfér s The Bloody Beetroots do Lucerna Music Baru ve čtvrtek, 8. září!

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek