V Praze se bude swingovat ve velkém

V Praze se bude swingovat ve velkém

"Česko slovenský galakoncert k 85. narozeninám jazzové a swingové legendy Tony Bennetta"

23.7.2011, 20:00 h. – Staroměstské náměstí, Praha

Americký zpěvák Tony Bennett je jednou z největších legend světové populární hudby a swingu. Jeho nejlepší přítel Frank Sinatra o něm kdysi řekl, že podle jeho mínění je nejlepším zpěvákem showbusinessu. Dodnes swinguje, dodnes jeho hvězda září a v letošním roce se v plné umělecké síle dožívá úctyhodných 85. narozenin. K tomuto významnému jubileu se rozhodl mladý český swingař Jan Smigmator společně s organizátorem Petrem Hozmanem připravit velký galakoncert a společně s Big Bandem Gustava Broma, Jitkou Zelenkovou, Felixem Slováčkem, Milanem Kašubou, Peterem Lipou, čerstvou držitelkou ceny Thálie Dashou, saxofonistou Jaroslavem Jakubovičem, Swinging Triem a Karlem Gottem vzdát hold svému velkému pěveckému vzoru a přes oceán mu poblahopřát k jeho významným narozeninám. Galakoncertu „POCTA SWINGU“ udělilo svoji záštitu americké velvyslanectví a uskuteční se s laskavým svolením a podporou Hlavního města Prahy 23.7.2011 na Staroměstském náměstí, které bude od 20:00 hod. patřit výhradně jazzu, swingu a žijící legendě Tony Bennettovi.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek