Hrady CZ se stěhují na Švihov!

Hrady CZ se stěhují na Švihov!

Trváním nejdelší, domácí, letní festival Hrady CZ má na příští víkend v plánu další zastávku a to hrad Švihov v okresu Klatovy na západě Čech.

V pátek 22.7. se představí Tomáš Klus, Tata Bojs a Jiří Schmitzer, dále je v programu Vyhlášení nejlepší karnevalové masky.

V sobotu již před polednem na vás čeká smršť kapel počínaje Dilated, Prague Conspiracy přes Wohnout, Divokej Bill až do večerních hodin Vypsaná Fixa, Pipes and Pints uzavíraje Kryštof a United Flavour a plno jiných.

Brány areálu se otevírají vždy hodinu před začátkem programu, tj v pátek v 18.00 a v sobotu v 11.00.

Vstup na místě vás bude stát v pátek 200,- a v sobotu 400,-

Více info na oficiálním webu hradů: www.hradycz.cz

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek