Hrady CZ se stěhují na Švihov!

Hrady CZ se stěhují na Švihov!

Trváním nejdelší, domácí, letní festival Hrady CZ má na příští víkend v plánu další zastávku a to hrad Švihov v okresu Klatovy na západě Čech.

V pátek 22.7. se představí Tomáš Klus, Tata Bojs a Jiří Schmitzer, dále je v programu Vyhlášení nejlepší karnevalové masky.

V sobotu již před polednem na vás čeká smršť kapel počínaje Dilated, Prague Conspiracy přes Wohnout, Divokej Bill až do večerních hodin Vypsaná Fixa, Pipes and Pints uzavíraje Kryštof a United Flavour a plno jiných.

Brány areálu se otevírají vždy hodinu před začátkem programu, tj v pátek v 18.00 a v sobotu v 11.00.

Vstup na místě vás bude stát v pátek 200,- a v sobotu 400,-

Více info na oficiálním webu hradů: www.hradycz.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek