Do Plas se chystá tradiční Czech Rock Block

|
Do Plas se chystá tradiční Czech Rock Block

Po nejasnostech, které provázely přípravy letošního osmnáctého ročníku festivalu Czech Rock Block, můžeme oznámit, že i po odstoupení hlavního partnera, který se dostal do finančních potíží, se festival bude konat v obvyklém termínu a na obvyklém místě, tedy 5. – 6. 8. na Velké louce v Plasích na severním Plzeňsku. Přestože se nám nepodařilo uzavřít smlouvu s jiným partnerem, udělali jsme pro fanoušky rockové muziky maximum, aby se akce mohla uskutečnit. Jediné, co se tedy oproti minulým ročníkům změní je značka oficiálního piva festivalu, kterým se pro letošek stane Gambrinus a samozřejmě vystupující kapely.

Na co se tedy rockeři mohou v Plasích těšit? Především na exkluzivní, jediné vystoupení nejlepší české kapely KABÁT v západních a jižních Čechách. Ten přijede v „plné polní“ se strhující show, kterou předvede na pódiu, na němž v loňském roce v rámci festivalu Sonisphere vystupovaly takové hvězdy jako Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax nebo Alice In Chains. Tato stage se bude stavět celých pět dnů! Kabát v čele se zpěvákem Pepou Vojtkem předvede regulérní koncert v délce devadesáti minut během kterých zahraje největší hity své kariéry. Celá scéna, na které bude tato hvězda a i ostatní účinkující vystupovat bude sestavena z obrovských LED stěn s řadou vizuálních efektů, což zaručuje v podání Kabátu další nevšední zážitek a koncert tak bude diametrálně odlišný od toho, co diváci mohli vidět a slyšet na turné Banditi di Praga. Navíc Kabát slíbil v rámci festivalu uspořádat autogramiádu.

Kabát samozřejmě nebude jediným účinkujícím na letošním Czech Rock Blocku. Kromě něho se představí osvědčené festivalové jistoty jako Alkehol, Walda Gang, Arakain, Harlej, Debustrol, Mandrage, E!E nebo Rybičky 48. Jak se také stalo při minulých ročnících tradicí, Czech Rock Block letos nabídne rovněž B scénu, která odstartuje už v pátek vystoupením kapel jako Root, SPS, Merlin, Panychida, Dva a půl cvrčka nebo Fata Morgana. Sobota bude na „béčku“ patřit jak veselým formacím typu Skavare Flascheta, Žádnej strach ale i tvrdším kapelám jako Mortifilia, F.O.B., Fleshless nebo Tortharry.

Právě v těchto dnech, od 8. června na našich stránkáchwww.czechrockblock.com, rozjíždí on-line předprodej za atraktivní cenu 550,- Kč. Tato akce bude trvat do 20. července. V jejím rámci si zájemci mohou objednat také vstupenku do VIP baru, odkud budou moci pohodlně sledovat celý průběh akce. Cena tohoto lístku je 1.000,- Kč. Počet míst je kapacitně omezený. V těchto dnech startuje také regulérní předprodej na obvyklých místech za cenu 600,- Kč. Vstupenku si zájemci budou moci koupit i na místě za sumu 700,- Kč. Fanoušci, kteří by chtěli vidět pouze páteční program, si mohou koupit vstupenku za 100,- Kč. Věříme, že letošní ročník s Kabátem v čele zaujme všechny rockery, kteří pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

 

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek