Do Plas se chystá tradiční Czech Rock Block

|
Do Plas se chystá tradiční Czech Rock Block

Po nejasnostech, které provázely přípravy letošního osmnáctého ročníku festivalu Czech Rock Block, můžeme oznámit, že i po odstoupení hlavního partnera, který se dostal do finančních potíží, se festival bude konat v obvyklém termínu a na obvyklém místě, tedy 5. – 6. 8. na Velké louce v Plasích na severním Plzeňsku. Přestože se nám nepodařilo uzavřít smlouvu s jiným partnerem, udělali jsme pro fanoušky rockové muziky maximum, aby se akce mohla uskutečnit. Jediné, co se tedy oproti minulým ročníkům změní je značka oficiálního piva festivalu, kterým se pro letošek stane Gambrinus a samozřejmě vystupující kapely.

Na co se tedy rockeři mohou v Plasích těšit? Především na exkluzivní, jediné vystoupení nejlepší české kapely KABÁT v západních a jižních Čechách. Ten přijede v „plné polní“ se strhující show, kterou předvede na pódiu, na němž v loňském roce v rámci festivalu Sonisphere vystupovaly takové hvězdy jako Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax nebo Alice In Chains. Tato stage se bude stavět celých pět dnů! Kabát v čele se zpěvákem Pepou Vojtkem předvede regulérní koncert v délce devadesáti minut během kterých zahraje největší hity své kariéry. Celá scéna, na které bude tato hvězda a i ostatní účinkující vystupovat bude sestavena z obrovských LED stěn s řadou vizuálních efektů, což zaručuje v podání Kabátu další nevšední zážitek a koncert tak bude diametrálně odlišný od toho, co diváci mohli vidět a slyšet na turné Banditi di Praga. Navíc Kabát slíbil v rámci festivalu uspořádat autogramiádu.

Kabát samozřejmě nebude jediným účinkujícím na letošním Czech Rock Blocku. Kromě něho se představí osvědčené festivalové jistoty jako Alkehol, Walda Gang, Arakain, Harlej, Debustrol, Mandrage, E!E nebo Rybičky 48. Jak se také stalo při minulých ročnících tradicí, Czech Rock Block letos nabídne rovněž B scénu, která odstartuje už v pátek vystoupením kapel jako Root, SPS, Merlin, Panychida, Dva a půl cvrčka nebo Fata Morgana. Sobota bude na „béčku“ patřit jak veselým formacím typu Skavare Flascheta, Žádnej strach ale i tvrdším kapelám jako Mortifilia, F.O.B., Fleshless nebo Tortharry.

Právě v těchto dnech, od 8. června na našich stránkáchwww.czechrockblock.com, rozjíždí on-line předprodej za atraktivní cenu 550,- Kč. Tato akce bude trvat do 20. července. V jejím rámci si zájemci mohou objednat také vstupenku do VIP baru, odkud budou moci pohodlně sledovat celý průběh akce. Cena tohoto lístku je 1.000,- Kč. Počet míst je kapacitně omezený. V těchto dnech startuje také regulérní předprodej na obvyklých místech za cenu 600,- Kč. Vstupenku si zájemci budou moci koupit i na místě za sumu 700,- Kč. Fanoušci, kteří by chtěli vidět pouze páteční program, si mohou koupit vstupenku za 100,- Kč. Věříme, že letošní ročník s Kabátem v čele zaujme všechny rockery, kteří pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

 

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek