The Paranoid: Ve svém druhém videoklipu spáchali Únos!

|
The Paranoid: Ve svém druhém videoklipu spáchali Únos!

Vítězové česko-slovenské soutěže Starter, mladá slovenská kapela The Paranoid, představila dlouho očekávaný videoklip k novému singlu. Před samotnou premiérou slibovali, že budeme novým soundem všichni uneseni. Slovo dodrželi, a to dokazuje už samotný název skladby – Únos.

„Singel sme nahrávali v pražskom štúdiu Faust records pod dohľadom amerického mix ingineera Dereka Saxenmeyera a produkovali sme si ho sami. Následne sme k Únosu urobili i videoklip, lebo sme vás chceli uniesť niečím novým od nás.“ prozradil zpěvák a frontman kapely, Igor Belaj.

Live premiéru skladby kapela odehrála v rámci slovenského festivalu Podhájska fest 2011 v pátek 15.7.2011. V exkluzivní videopremiéře se už můžete nechat „unést“ i vy!

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek