The Paranoid: Ve svém druhém videoklipu spáchali Únos!

|
The Paranoid: Ve svém druhém videoklipu spáchali Únos!

Vítězové česko-slovenské soutěže Starter, mladá slovenská kapela The Paranoid, představila dlouho očekávaný videoklip k novému singlu. Před samotnou premiérou slibovali, že budeme novým soundem všichni uneseni. Slovo dodrželi, a to dokazuje už samotný název skladby – Únos.

„Singel sme nahrávali v pražskom štúdiu Faust records pod dohľadom amerického mix ingineera Dereka Saxenmeyera a produkovali sme si ho sami. Následne sme k Únosu urobili i videoklip, lebo sme vás chceli uniesť niečím novým od nás.“ prozradil zpěvák a frontman kapely, Igor Belaj.

Live premiéru skladby kapela odehrála v rámci slovenského festivalu Podhájska fest 2011 v pátek 15.7.2011. V exkluzivní videopremiéře se už můžete nechat „unést“ i vy!

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek