Poslechněte si novou píseň Noela Gallaghera

Poslechněte si novou píseň Noela Gallaghera

The Death Of You And Me je první singl z jeho prvního solového alba High Flying Birds. Deska by měla vyjít už na podzim. Píseň byla přijata kladně a na internetových diskusích se už teď šikují Noelovi zastánci, kteří posílají celou kapelu jeho mladšího bratra Liama Beady Eye do hrobu. Žádný zázrak to ovšem není. Kvalitou zapadá The Death Of You And Me mezi Noelovy písně z poslední a nikoli předposlední dekády. Součastně s vydáním singlu poskytl Gallagher časopisu NME první obsáhlý rozhovor od rozpadu Oasis. V rámci propagace alba se pravdšpodobně dočkáme nejedné mediální přestřelky mezi Gallaghery. Pokud nejde o hudbu můžeme se těšit na velkou zábavu.

 http://www.youtube.com/watch?v=kFx_IniNjfE&feature=player_embedded

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek