Poslechněte si novou píseň Noela Gallaghera

Poslechněte si novou píseň Noela Gallaghera

The Death Of You And Me je první singl z jeho prvního solového alba High Flying Birds. Deska by měla vyjít už na podzim. Píseň byla přijata kladně a na internetových diskusích se už teď šikují Noelovi zastánci, kteří posílají celou kapelu jeho mladšího bratra Liama Beady Eye do hrobu. Žádný zázrak to ovšem není. Kvalitou zapadá The Death Of You And Me mezi Noelovy písně z poslední a nikoli předposlední dekády. Součastně s vydáním singlu poskytl Gallagher časopisu NME první obsáhlý rozhovor od rozpadu Oasis. V rámci propagace alba se pravdšpodobně dočkáme nejedné mediální přestřelky mezi Gallaghery. Pokud nejde o hudbu můžeme se těšit na velkou zábavu.

 http://www.youtube.com/watch?v=kFx_IniNjfE&feature=player_embedded

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek