Caffeine a Alice in Chains Tribute ve Vagonu - už zítra!

|
Caffeine a Alice in Chains Tribute ve Vagonu - už zítra!

Jestli ještě nevíte, co budete dělat zítra večer, zajděte do Vagonu! Čeká vás koncert dvou pražských kapel: rockové party Caffeine a coverového projektu Alice in Chains Tribute.

Caffeine vznikli počátkem roku 2007 jako reinkarnace pražské HC / metalové kapely Worm. Zakládající členové Caffeine se ovšem hned v roce 2008 rozcházejí do jiných pražských kapel a projektů a Caffeine čeká hybernace. Novodobá historie kapely se píše od poloviny roku 2010, kdy se dva ze zakládajících členů Caffeine rozhodnou dát kapelu doplněnou o novou mladou krev znovu dohromady.

Více informací o kapele Caffeine najdete na jejím profilu na stránkách NMNL.cz nebo na Bandzone.cz.

Stránku události na Facebooku najdete zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=248595855154420

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek