Chocolate Jesus vydává album „naHraní“

Chocolate Jesus vydává album „naHraní“

Chrudimská kapela Chocolate Jesus natočila své nové album „NaHraní“ na sklonku minulého roku. Album se ale podařilo oficiálně vydat až teď v létě. Kapela Chocolate Jesus není na hudební scéně žádným nováčkem. 1. září 2011 oslaví už deset let od uskutečnění prvního koncertu v rodné Chrudimi. Natočila jedno studiová album (Různá chemie) a tři EP (Slaná káva, Sound a Biograf). Kapela je v klubové prostředí dobře známá nejen jako hravá a energická kytarovka, ale především svým neotřelým přístupem, jemuž vévodí zpěvačka Kristýna Kudrnáčová. Její osobitý styl a hlavně hravé texty, které si s takovou lehkostí sama píše, dělají z Chocolate Jesus jednu z nejzajímavějších kapel na tuzemské pop rockové scéně.

 

Nové album „naHraní“, jak už jeho název napovídá pokračuje v hravém duchu. Stylově nijak nezatížená kapela natočila rozmanité album, kde najdete rockové vypalovačky (píseň Bufík, Podzim), rozpustilé říkanky (Domeček, Piráti) i bluesové tesknění (Ruský blues) a další.

Chocolate Jesus momentálně hraje v pětičlenné sestavě: kytary – Mach a pOpEye, baskytara Aleš Doskočil, bicí Vojta Kudrnáč a zpěv Kristýna Kudrnáčová. Ta mimo jiné vystupuje

i v orchestrální revue Blázinec, uváděné v pražském NODu, v Horáčkově lyrikálu Kudykam,v pohybovém divadle Veselé skoky, v projektu Kašpárek v rohlíku či nejnověji i s kabaretní kapelou Myštet.

 

Album „naHraní“ vydala kapela vlastním nákladem a je možné jej zakoupit na koncertech nebo na stránkách kapely www.chocolatejesus.cz.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek