Chocolate Jesus vydává album „naHraní“

Chocolate Jesus vydává album „naHraní“

Chrudimská kapela Chocolate Jesus natočila své nové album „NaHraní“ na sklonku minulého roku. Album se ale podařilo oficiálně vydat až teď v létě. Kapela Chocolate Jesus není na hudební scéně žádným nováčkem. 1. září 2011 oslaví už deset let od uskutečnění prvního koncertu v rodné Chrudimi. Natočila jedno studiová album (Různá chemie) a tři EP (Slaná káva, Sound a Biograf). Kapela je v klubové prostředí dobře známá nejen jako hravá a energická kytarovka, ale především svým neotřelým přístupem, jemuž vévodí zpěvačka Kristýna Kudrnáčová. Její osobitý styl a hlavně hravé texty, které si s takovou lehkostí sama píše, dělají z Chocolate Jesus jednu z nejzajímavějších kapel na tuzemské pop rockové scéně.

 

Nové album „naHraní“, jak už jeho název napovídá pokračuje v hravém duchu. Stylově nijak nezatížená kapela natočila rozmanité album, kde najdete rockové vypalovačky (píseň Bufík, Podzim), rozpustilé říkanky (Domeček, Piráti) i bluesové tesknění (Ruský blues) a další.

Chocolate Jesus momentálně hraje v pětičlenné sestavě: kytary – Mach a pOpEye, baskytara Aleš Doskočil, bicí Vojta Kudrnáč a zpěv Kristýna Kudrnáčová. Ta mimo jiné vystupuje

i v orchestrální revue Blázinec, uváděné v pražském NODu, v Horáčkově lyrikálu Kudykam,v pohybovém divadle Veselé skoky, v projektu Kašpárek v rohlíku či nejnověji i s kabaretní kapelou Myštet.

 

Album „naHraní“ vydala kapela vlastním nákladem a je možné jej zakoupit na koncertech nebo na stránkách kapely www.chocolatejesus.cz.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek