The Linings podepisují smlouvu s italským labelem Studio3Rekords - Bond Records

|
The Linings podepisují smlouvu s italským labelem Studio3Rekords - Bond  Records

Benešovská kapela The Linings už od počátku použila svůj handicap, a to absenci bicí soupravy a bubeníka, jako výhodu a poznávací prvek. Během necelých dvou let svého fungování kapela odehrála skoro 30 koncertů napříč celou republikou. Zaznamenali úspěch v různých talentscoutingových soutěžích, cení si velmi role supportu pro přední české
skupiny (zmiňme například Sunshine, Toyen, 100°C). V současnosti The Linings pokračují v nahrávání už třetího EP pod producentským dohledem Martina Destroyera z The Prostitutes.

Nyní, ještě před počátkem jejich podzimní tour, při které by se The Linings měli vydat i za hranice České Republiky, přicházejí se zprávou, která nejspíš leckomu vyrazí dech.

„Italové nás oslovili po tom, co se dostali k našemu EP Will You Dance With Me. Jejich hlavní filozofií je hledat zajímavé hudební projekty, lidi, co se nebojí pracovat se zvukem proti zaběhlým principům a jít tak trochu kontra běžnému vkusu posluchače. Rozhodně to neznamená, že se z nás stane plážová kapela co bude někde v Bibione hrát covery od Erose
Ramazottiho“ vtipkuje tak trochu zpěvák Wlado.

„Určitě je to pro nás ocenění. Znamení, že to, co děláme, má smysl. Neznamená to ale, že bychom najednou přestali pracovat. Spíš naopak. Chystáme podzimní tour, při které se podíváme i do zahraničí, následně se chystáme na nahrávání dalšího EP“ dodává ještě Wlado.

Pokud chcete slyšet a vidět The Linings naživo, máte možnost už 6. sprna od 14:30 na Sázavafestu.

www.bandzone.cz/thelinings

www.myspace.com/thelinings

www.facebook.com/thelinings

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek