The Linings podepisují smlouvu s italským labelem Studio3Rekords - Bond Records

|
The Linings podepisují smlouvu s italským labelem Studio3Rekords - Bond  Records

Benešovská kapela The Linings už od počátku použila svůj handicap, a to absenci bicí soupravy a bubeníka, jako výhodu a poznávací prvek. Během necelých dvou let svého fungování kapela odehrála skoro 30 koncertů napříč celou republikou. Zaznamenali úspěch v různých talentscoutingových soutěžích, cení si velmi role supportu pro přední české
skupiny (zmiňme například Sunshine, Toyen, 100°C). V současnosti The Linings pokračují v nahrávání už třetího EP pod producentským dohledem Martina Destroyera z The Prostitutes.

Nyní, ještě před počátkem jejich podzimní tour, při které by se The Linings měli vydat i za hranice České Republiky, přicházejí se zprávou, která nejspíš leckomu vyrazí dech.

„Italové nás oslovili po tom, co se dostali k našemu EP Will You Dance With Me. Jejich hlavní filozofií je hledat zajímavé hudební projekty, lidi, co se nebojí pracovat se zvukem proti zaběhlým principům a jít tak trochu kontra běžnému vkusu posluchače. Rozhodně to neznamená, že se z nás stane plážová kapela co bude někde v Bibione hrát covery od Erose
Ramazottiho“ vtipkuje tak trochu zpěvák Wlado.

„Určitě je to pro nás ocenění. Znamení, že to, co děláme, má smysl. Neznamená to ale, že bychom najednou přestali pracovat. Spíš naopak. Chystáme podzimní tour, při které se podíváme i do zahraničí, následně se chystáme na nahrávání dalšího EP“ dodává ještě Wlado.

Pokud chcete slyšet a vidět The Linings naživo, máte možnost už 6. sprna od 14:30 na Sázavafestu.

www.bandzone.cz/thelinings

www.myspace.com/thelinings

www.facebook.com/thelinings

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek