Záznam z koncertů Velké čtyřky na DVD!

|
Záznam z koncertů Velké čtyřky na DVD!
O tom, že byl festival Sonisphere, jehož hlavními hvězdami byly letos skupiny Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax, tou největší hudební akcí roku 2010 nejen u nás, ale i v dalších šesti zemích, ve kterých se konal, není pochyb. Třešničkou na dortu bylo satelitní vysílaní z bulharské Sofie, na které se fanoušci mohli přijít podívat do vybraných kin a sálů. Od 22. června, dne, kdy se koncert v Sofii konal, kolovaly po internatu zvěsti, že se dočkáme i DVD záznamu z této akce. Dosud neověřené zprávy se potvrdily! V severní Evropě bude DVD k dostání od 15. října, 18. října se pak dočká téměř celý zbytek světa a nakonec 19. října Severní Amerika. Kromě obyčejné DVD verze se chystá taky Blu-ray a limitovaná edice "super deluxe", která bude zahrnovat včetně DVD také několik CD s audio záznamem vystoupení všech skupin, 24 stránkový booklet, plakát, fotografii každé skupiny a The Big Four trsátko.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek