Záznam z koncertů Velké čtyřky na DVD!

|
Záznam z koncertů Velké čtyřky na DVD!
O tom, že byl festival Sonisphere, jehož hlavními hvězdami byly letos skupiny Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax, tou největší hudební akcí roku 2010 nejen u nás, ale i v dalších šesti zemích, ve kterých se konal, není pochyb. Třešničkou na dortu bylo satelitní vysílaní z bulharské Sofie, na které se fanoušci mohli přijít podívat do vybraných kin a sálů. Od 22. června, dne, kdy se koncert v Sofii konal, kolovaly po internatu zvěsti, že se dočkáme i DVD záznamu z této akce. Dosud neověřené zprávy se potvrdily! V severní Evropě bude DVD k dostání od 15. října, 18. října se pak dočká téměř celý zbytek světa a nakonec 19. října Severní Amerika. Kromě obyčejné DVD verze se chystá taky Blu-ray a limitovaná edice "super deluxe", která bude zahrnovat včetně DVD také několik CD s audio záznamem vystoupení všech skupin, 24 stránkový booklet, plakát, fotografii každé skupiny a The Big Four trsátko.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek