Nový webový magazín o tetování je na světě!

Nový webový magazín o tetování je na světě!

Vážení čtenáři a příznivci obrázků na lidské kůži,

tetování se nekompromisně dere na výsluní a postupně se vymanilo z pout subkultur a stalo se celokulturním fenoménem. Setkáváme se denně s tetováním, tetovanými či tatéry, nebo alespoň slýcháme toto kouzelné slovo, které znají už i malé děti.

Kolik z nás ale ovšem ví a uvědomuje si, jaké množství práce za zhotovením tetování stojí, jak se co dělá, co symbolizují dané motivy, odkud se berou symboly, jaká je historie tohoto umění? Kolik z nás se někdy potřebovalo či chtělo něco dozvědět o péči, o barvách, strojcích, ale i o zajímavostech a kuriozitách? Tyto otázky a mnohem více vám nyní zodpoví nový web, kompletně se věnující tetování ve všech směrech jeho problematiky.

Pro všechny milovníky tetování, ale i ty, kteří chtějí objevovat nové obzory či se kulturně vzdělávat, je spuštěn nový internetový portál www.tetovani66.cz, který se pokusí obsáhnout vše, co vás zajímá.

Najdete zde rozhovory s předními i méně známými tatéry, dozvíte se o tom, jak se tetování dělá, čekají na vás zajímavé informace ze všech koutů světa, které se tetování týkají. Dále zde najdete kompletně obsáhlou problematiku historie tetování v různých kulturách, výklad motivů a symboliky, rozhovory se celebritami či rekordmany, kteří v oboru tetování vynikají nad ostatními. Kromě nepřeberného množství článků na vás čeká obsáhlá galerie s více než pěti tisíci fotografiemi tetování, pohledy do zákulisí fenoménu tetování a pod pokličku mistrů tatérů.

Pro registrované uživatele web nabízí celou řadu výhod, od diskuzí po možnost sdílení profilů, přes soutěže, kde budete moci každý měsíc vyhrát tetování od jednoho z registrovaných studií.

Vše, co jste kdy chtěli o tetování vědět, přináší www.tetování66.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek