Nový webový magazín o tetování je na světě!

Nový webový magazín o tetování je na světě!

Vážení čtenáři a příznivci obrázků na lidské kůži,

tetování se nekompromisně dere na výsluní a postupně se vymanilo z pout subkultur a stalo se celokulturním fenoménem. Setkáváme se denně s tetováním, tetovanými či tatéry, nebo alespoň slýcháme toto kouzelné slovo, které znají už i malé děti.

Kolik z nás ale ovšem ví a uvědomuje si, jaké množství práce za zhotovením tetování stojí, jak se co dělá, co symbolizují dané motivy, odkud se berou symboly, jaká je historie tohoto umění? Kolik z nás se někdy potřebovalo či chtělo něco dozvědět o péči, o barvách, strojcích, ale i o zajímavostech a kuriozitách? Tyto otázky a mnohem více vám nyní zodpoví nový web, kompletně se věnující tetování ve všech směrech jeho problematiky.

Pro všechny milovníky tetování, ale i ty, kteří chtějí objevovat nové obzory či se kulturně vzdělávat, je spuštěn nový internetový portál www.tetovani66.cz, který se pokusí obsáhnout vše, co vás zajímá.

Najdete zde rozhovory s předními i méně známými tatéry, dozvíte se o tom, jak se tetování dělá, čekají na vás zajímavé informace ze všech koutů světa, které se tetování týkají. Dále zde najdete kompletně obsáhlou problematiku historie tetování v různých kulturách, výklad motivů a symboliky, rozhovory se celebritami či rekordmany, kteří v oboru tetování vynikají nad ostatními. Kromě nepřeberného množství článků na vás čeká obsáhlá galerie s více než pěti tisíci fotografiemi tetování, pohledy do zákulisí fenoménu tetování a pod pokličku mistrů tatérů.

Pro registrované uživatele web nabízí celou řadu výhod, od diskuzí po možnost sdílení profilů, přes soutěže, kde budete moci každý měsíc vyhrát tetování od jednoho z registrovaných studií.

Vše, co jste kdy chtěli o tetování vědět, přináší www.tetování66.cz

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek