Nová deska od The Fialky tu bude už za měsíc, teď je tu video Počernice boys!

|
Nová deska od The Fialky tu bude už za měsíc, teď je tu video Počernice boys!

Papagájův hlasatel oznámil, že nová očekávaná deska pražské punkové kapely The Fialky vyjde prvního září. K tomuto datu by měla být k dispozici jak CD, tak LP verze. Nové album kapela točila během května a července ve studiu 3Bees a představí se na něm, mimo jiné, v roli hostů Rosťa, klávesista z kapely Fast Food, nebo saxofonista Kůča z Green Smatroll. Deska bude obsahovat kromě třinácti nových skladeb ještě řádku bonusů a obsáhlý obal.

Nyní The Fialky přicházení s novým videem na svou známou skladbu Počernice boys, která vyšla na zatím poslední řadové desce Šance z roku 2008. Natáčelo se v červnu v Horních Počernicích a Klánovicích za podpory místních kamarádů i obyvatel, dle slov kapely se jedná o DIY video ve stylu Tima Armstronga.Info: www.thefialky.cz, www.phr.cz

Další žurnál

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek