Nová deska od The Fialky tu bude už za měsíc, teď je tu video Počernice boys!

|
Nová deska od The Fialky tu bude už za měsíc, teď je tu video Počernice boys!

Papagájův hlasatel oznámil, že nová očekávaná deska pražské punkové kapely The Fialky vyjde prvního září. K tomuto datu by měla být k dispozici jak CD, tak LP verze. Nové album kapela točila během května a července ve studiu 3Bees a představí se na něm, mimo jiné, v roli hostů Rosťa, klávesista z kapely Fast Food, nebo saxofonista Kůča z Green Smatroll. Deska bude obsahovat kromě třinácti nových skladeb ještě řádku bonusů a obsáhlý obal.

Nyní The Fialky přicházení s novým videem na svou známou skladbu Počernice boys, která vyšla na zatím poslední řadové desce Šance z roku 2008. Natáčelo se v červnu v Horních Počernicích a Klánovicích za podpory místních kamarádů i obyvatel, dle slov kapely se jedná o DIY video ve stylu Tima Armstronga.Info: www.thefialky.cz, www.phr.cz

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek