Metallica 30 let na scéně!

|
Metallica 30 let na scéně!

Není fanouška heavy metalu, který by nezaregistroval, že letos je tomu 30 let od vzniku legendární Metalliky. V hudebním průmyslu jsou tři desítky už opravdu něco, obzvláště pak pro skupinu takového formátu, jejíž pouť nebyla nikdy příliš snadná, ale přesto se udržela a stále nám má co nabídnout. Je tedy důvod k oslavě! Metallica ohlásila sérii speciálních výročních koncertů, které budou přístupné jen pro členy oficiálního fanklubu. Tyto show se budou konat v prosinci 2011 a to konkrétně 5., 7., 9. a 10. v Bay Area v San Francisku. Skupina slibuje speciální hosty, neobvyklý repertoár a spoustu zábavy, jak taky jinak:-) Navíc se vrátila k cenám lístků z 80. let, takže jeden lístek bude stát pouhých $6.00, což je v přepočtu zhruba 100 Kč. Mimo jednotlivé vstupenky budou k dostání také sady lupenů na všechny 4 show. Američtí fandové se tedy mají na co těšit a my můžeme doufat, že kapela vydá nějaký ten záznam...

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek