Metallica 30 let na scéně!

|
Metallica 30 let na scéně!

Není fanouška heavy metalu, který by nezaregistroval, že letos je tomu 30 let od vzniku legendární Metalliky. V hudebním průmyslu jsou tři desítky už opravdu něco, obzvláště pak pro skupinu takového formátu, jejíž pouť nebyla nikdy příliš snadná, ale přesto se udržela a stále nám má co nabídnout. Je tedy důvod k oslavě! Metallica ohlásila sérii speciálních výročních koncertů, které budou přístupné jen pro členy oficiálního fanklubu. Tyto show se budou konat v prosinci 2011 a to konkrétně 5., 7., 9. a 10. v Bay Area v San Francisku. Skupina slibuje speciální hosty, neobvyklý repertoár a spoustu zábavy, jak taky jinak:-) Navíc se vrátila k cenám lístků z 80. let, takže jeden lístek bude stát pouhých $6.00, což je v přepočtu zhruba 100 Kč. Mimo jednotlivé vstupenky budou k dostání také sady lupenů na všechny 4 show. Američtí fandové se tedy mají na co těšit a my můžeme doufat, že kapela vydá nějaký ten záznam...

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek