Morning Again jsou zpátky!?

Morning Again jsou zpátky!?

Tahle novinka je sice poměrně stará, ale když se ke mně loni dostali zprávy, že se dali Morning Again znovu dohromady, nechtěl jsem tomu věřit. Minulý týden jsem ale na Youtube oběvil video, které je níže. Moring Again byli (a já nyní doufám, že stále jsou) kapelou, která stála vedle Culture, Liar, Congress a dalších u zrodu metalcoru. Někdy na začátku nového milenia kapela ohlásila rozpad a její členové pokračovali např v kapele Where Fear and Weapons Meet. Dnes jsou, jak to vypadá, MA zpátky, a to že jsou zpátky v plné síle, dokazuje již zmiňované video...

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek