Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávali kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávali kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Tisková zpráva D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar

Americká kapela Blonde Redhead u příležitosti svého právě probíhajícího turné vydala kolekci remixů skladeb ze svého aktuálního alba Penny Sparkle. Remixy vznikaly během devíti měsíců, které následovaly  po vydání alba v  září minulého roku. Všech šest remixů vzniklo rukou významných hudebníků a umělců. Mezi nimi jsou  s Bon Iver spříznění Gayngs se svou verzí skladby  'Here Sometimes', Becoming Real s jejich novátorským  přístupem  a  minimalistický puls německého Pantha du Prince  - tři různé přístupy k jedné  a téže skladbě. Salem přicházejí s euforickým zatemněním  'Penny Sparkle', zatímco Games ukazují svou lásku k nafouknutému osmdesátkovému  R&B ve skladbě  'My Plants Are Dead'.

Blonde Redhead těmito nahrávkami znovu dokazují svůj geniální talent natahovat svůj sound novými a nezvyklými směry a odhalovat své široké zvukové  a stylové  spektrum nové nekomerční hudby.

Skladby:
1. 'Here Sometimes (Gayngs remix)'
2. 'Here Sometimes (Pantha du Prince remix)'
3. 'Penny Sparkle (Salem remix)'
4. 'Here Sometimes (Becoming Real remix)'
5. 'My Plants Are Dead (Games remix)'
6. 'Love or Prison (Kastellet remix)'

Evropské turné Blond Redhead navazuje na úspěšné severoamerické turné a začíná koncertem v Praze. Koncert se uskuteční 8.srpna v Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky jsou ke koupi za 450,- Kč + poplatky. V Ticketpro, Ticketstream a Ticketportalu. A na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.

Více info na:

www.blonde-redhead.com
www.myspace.com/tributeblo​nderedhead
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Další žurnál

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek