Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávali kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Blonde Redhead v souvislosti s právě probíhajícím turné vydávali kolekci remixů a v Praze zahájí jeho evropskou část

Tisková zpráva D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar

Americká kapela Blonde Redhead u příležitosti svého právě probíhajícího turné vydala kolekci remixů skladeb ze svého aktuálního alba Penny Sparkle. Remixy vznikaly během devíti měsíců, které následovaly  po vydání alba v  září minulého roku. Všech šest remixů vzniklo rukou významných hudebníků a umělců. Mezi nimi jsou  s Bon Iver spříznění Gayngs se svou verzí skladby  'Here Sometimes', Becoming Real s jejich novátorským  přístupem  a  minimalistický puls německého Pantha du Prince  - tři různé přístupy k jedné  a téže skladbě. Salem přicházejí s euforickým zatemněním  'Penny Sparkle', zatímco Games ukazují svou lásku k nafouknutému osmdesátkovému  R&B ve skladbě  'My Plants Are Dead'.

Blonde Redhead těmito nahrávkami znovu dokazují svůj geniální talent natahovat svůj sound novými a nezvyklými směry a odhalovat své široké zvukové  a stylové  spektrum nové nekomerční hudby.

Skladby:
1. 'Here Sometimes (Gayngs remix)'
2. 'Here Sometimes (Pantha du Prince remix)'
3. 'Penny Sparkle (Salem remix)'
4. 'Here Sometimes (Becoming Real remix)'
5. 'My Plants Are Dead (Games remix)'
6. 'Love or Prison (Kastellet remix)'

Evropské turné Blond Redhead navazuje na úspěšné severoamerické turné a začíná koncertem v Praze. Koncert se uskuteční 8.srpna v Lucerna Music Baru. Otevřeno bude od 20:00.

Vstupenky jsou ke koupi za 450,- Kč + poplatky. V Ticketpro, Ticketstream a Ticketportalu. A na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 550,- Kč.

Více info na:

www.blonde-redhead.com
www.myspace.com/tributeblo​nderedhead
www.musicbar.cz
www.dsmacku.com

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek