Na festivalu Made in Hate vystoupí největší hvězdy českého hardcoru!

Na festivalu Made in Hate vystoupí největší hvězdy českého hardcoru!

V sobotu 20. 8. proběhne v krásném prostředí vrchu Křemešník v okrese Pelhřimov druhý ročník hardcore festivalu Made in Hate. Po loňském ročníku, který navštívilo na 400 hudebních fanoušků z celé České republiky, chystá vedení hotelu Křemešník společně se členy kapely Pork Soda akci ještě velkolepější.

Začátek festivalu je stanoven na 15:00 a těšit se můžeme na hardcorovou stálici Pelhřimovska, kapelu Pork Soda, která je na scéně už více než 15 let. Dalším tahákem jsou pelhřimováci The Revolt a jejich strhující crossover, který nenechá nikoho sedět. Zpestřením festivalu bude metalcorová kapela Who Killed Marylin? z Českého Krumlova. Headlinery Made in Hate vol.2 je brněnské crossoverové trio Rattle Bucket a nářez z Jablonné nad Orlicí, fanouškům tvrdé hudby dobře známí Shatter. Z regionálních kapel zahrají Olltega – metalcore z Vodňan a pelhřimovský trash-metal Antheom.

Potvrďte svoji účast na Facebooku! - http://www.facebook.com/event.php?eid=226947384013912

Promo video: http://www.youtube.com/watch?v=uptG9aOetd4

Více informací najdete na:

http://bandzone.cz/porksoda

http://bandzone.cz/therevolt

http://www.hotelkremesnik.cz/

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek