Na festivalu Made in Hate vystoupí největší hvězdy českého hardcoru!

Na festivalu Made in Hate vystoupí největší hvězdy českého hardcoru!

V sobotu 20. 8. proběhne v krásném prostředí vrchu Křemešník v okrese Pelhřimov druhý ročník hardcore festivalu Made in Hate. Po loňském ročníku, který navštívilo na 400 hudebních fanoušků z celé České republiky, chystá vedení hotelu Křemešník společně se členy kapely Pork Soda akci ještě velkolepější.

Začátek festivalu je stanoven na 15:00 a těšit se můžeme na hardcorovou stálici Pelhřimovska, kapelu Pork Soda, která je na scéně už více než 15 let. Dalším tahákem jsou pelhřimováci The Revolt a jejich strhující crossover, který nenechá nikoho sedět. Zpestřením festivalu bude metalcorová kapela Who Killed Marylin? z Českého Krumlova. Headlinery Made in Hate vol.2 je brněnské crossoverové trio Rattle Bucket a nářez z Jablonné nad Orlicí, fanouškům tvrdé hudby dobře známí Shatter. Z regionálních kapel zahrají Olltega – metalcore z Vodňan a pelhřimovský trash-metal Antheom.

Potvrďte svoji účast na Facebooku! - http://www.facebook.com/event.php?eid=226947384013912

Promo video: http://www.youtube.com/watch?v=uptG9aOetd4

Více informací najdete na:

http://bandzone.cz/porksoda

http://bandzone.cz/therevolt

http://www.hotelkremesnik.cz/

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek