Shořel distribuční sklad hudebních nakladatelství v Londýně

|
Shořel distribuční sklad hudebních nakladatelství v Londýně

"Tohle je horší než revoluce! Kdyby to bylo alespoň kvůli politice!" právě tyto věty proneslo několik náhodně vybraných původních obyvatel Londýna, prchajících ze svých zdemolovaných domovů. Zprávy o nepokojích v Londýně, podpalování, vykrádání a ničení stále zaplňují titulní strany snad všech novin. Na své si bohužel po dnešní noci přišlo i skladiště společnosti Sony DADC, které sloužilo jako distribuční záchytný bod půl druhé stovce vydavatelství. Nacházely se zde produkty od převážně nezávislých labelů, ale zároveň shořely i materiály od firem jako jsou Victory nebo Nuclear Blast.

Zdroj obrázku: novinky.cz

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek