Frontman Behemoth porotcem v polské Superstar

Frontman Behemoth porotcem v polské Superstar

Ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, opak je pravdou. Zpěvák blackmetalové party Behemoth Adam Darsi alias Nergal kývl na nabídku zasednout v porotě polské obdoby Superstar nazvané "The Voice". Ironické je, že se tak děje právě v zemi, ve které je souzen za propagaci satanismu (během koncertu v Gdyni roztrhal Bibli a prohlásil ji za "Knihu lží", katolicismus zase označil za "nejvražednější kult na světě).

Sám Nergal se k porotcování vyjádřil takto: "Myslím, že to bude zábavné. První blackmetalový porotce v historii mainstreamových popových soutěží, no ne? Lidi z toho budou šílet! Někomu se to bude líbit, někoho to bude kurva srát. Ale o tom přece muzika vždycky byla. Provokovat, vytvářet různý názory. A myslím, že čím extrémnější názory, tím líp."

Těžko říct, jak na něj bude reagovat silně katolická polská veřejnost, nicméně je jasné, že sledovanost vymrští do závratných výšin.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek