Divokej Bill slaví 1.000. koncert kariéry

|
Divokej Bill slaví 1.000. koncert kariéry

Úvalská skupina Divokej Bill 9. září oslaví svůj 1.000. koncert kariéry. Speciální jubilejní koncert Divokej Bill odehraje, jak jinak než v rodných Úvalech u Prahy, kde kapela před čtrnácti lety vznikla.

U příležitosti 1.000. koncertu už nyní na webových stránkách a Facebooku Divokýho Billa probíhají dvě soutěže o lístky. V první pod jménem „Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu“ mohou fanoušci posílat krátký videopozdrav kapele. Nejoriginálnější videopozdrav vyhraje 2 vstupenky na koncerty Divokého Billa navěky (!). V druhé soutěži „Poklad“ každý týden, vždy před víkendem, jeden z členů Divokýho Billa schová někde na Zemi dva lístky na 1000. koncert a na stránkách pak vyvěsí souřadnice.  Kdo lístky najde, jde zadarmo. V den koncertu budou takto v okolí Úval ukryty 4 lístky pro větší partu hledačů.

Divokej Bill na přípravě jubilejního 1.000. koncertu pracuje již několik měsíců. Dává si záležet na celkovém pojetí koncertu, videoprojekcích, choreografii, výzdobě pódia a areálu, zvuku, světlech a prostředí pro návštěvníky. Koncert se uskuteční na házenkářském  hřišti TJ Sokol  Úvaly. (Vstup z nám. Arnošta z Pardubic. 8 min. chůze od vlakového nádraží Úvaly, na trati Praha-Kolín-Pardubice). Areál bude otevřen od19:00 hod.

Ve 20:00 hod výroční večírek započne mladá perspektivní  předkapela Koblížci  ze Šumperku.  Ve 21:00 hod Divokej Bill odstartuje dvouhodinový koncert. Zahraje největší hity z nedávno vyšlého Best of UNISONO, tak jak je vybrali fanoušci prostřednictvím hlasování na webu. Kapela slibuje také dvě dosud nevídané a neslýchané písně. Nebudou chybět ani hosté gratulanti. Účast přislíbilo mnoho známých i méně známých tváří, kamarádů hudebníků napříč českou hudební scénou. Konec koncertu je ohlášen zhruba na 23. hodinu. Poté začne afterparty DJ Divokýho Billa.

1.000. koncertem Divokej Bill završí letošní koncertní činnost v České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se Divokej Bill objeví až v roce 2012.

Předprodej vstupenek na 1.000 koncert Divokýho Billa na Ticketsforpeople.cz, Ticketstream.cz,  pro Úvaláky a blízké okolí trafika na náměstí Arnošta z Pardubic č.p. 18. (otevřeno 6-15 h) a v Orange clubu v Husově ulici č.p. 81 (otevřeno od 17-02 h). Cena předprodej,  250,- + poplatky , na místě 300,-. Vše jednoduše zjistitelné na www.divokejbill.cz.

Pro přespolní návštěvníky je k dispozici vyhrazené místo pro stanování či případně je možné využít nabídky ubytování v přilehlém hotelu Sokol.

Další žurnál

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek