Divokej Bill slaví 1.000. koncert kariéry

|
Divokej Bill slaví 1.000. koncert kariéry

Úvalská skupina Divokej Bill 9. září oslaví svůj 1.000. koncert kariéry. Speciální jubilejní koncert Divokej Bill odehraje, jak jinak než v rodných Úvalech u Prahy, kde kapela před čtrnácti lety vznikla.

U příležitosti 1.000. koncertu už nyní na webových stránkách a Facebooku Divokýho Billa probíhají dvě soutěže o lístky. V první pod jménem „Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu“ mohou fanoušci posílat krátký videopozdrav kapele. Nejoriginálnější videopozdrav vyhraje 2 vstupenky na koncerty Divokého Billa navěky (!). V druhé soutěži „Poklad“ každý týden, vždy před víkendem, jeden z členů Divokýho Billa schová někde na Zemi dva lístky na 1000. koncert a na stránkách pak vyvěsí souřadnice.  Kdo lístky najde, jde zadarmo. V den koncertu budou takto v okolí Úval ukryty 4 lístky pro větší partu hledačů.

Divokej Bill na přípravě jubilejního 1.000. koncertu pracuje již několik měsíců. Dává si záležet na celkovém pojetí koncertu, videoprojekcích, choreografii, výzdobě pódia a areálu, zvuku, světlech a prostředí pro návštěvníky. Koncert se uskuteční na házenkářském  hřišti TJ Sokol  Úvaly. (Vstup z nám. Arnošta z Pardubic. 8 min. chůze od vlakového nádraží Úvaly, na trati Praha-Kolín-Pardubice). Areál bude otevřen od19:00 hod.

Ve 20:00 hod výroční večírek započne mladá perspektivní  předkapela Koblížci  ze Šumperku.  Ve 21:00 hod Divokej Bill odstartuje dvouhodinový koncert. Zahraje největší hity z nedávno vyšlého Best of UNISONO, tak jak je vybrali fanoušci prostřednictvím hlasování na webu. Kapela slibuje také dvě dosud nevídané a neslýchané písně. Nebudou chybět ani hosté gratulanti. Účast přislíbilo mnoho známých i méně známých tváří, kamarádů hudebníků napříč českou hudební scénou. Konec koncertu je ohlášen zhruba na 23. hodinu. Poté začne afterparty DJ Divokýho Billa.

1.000. koncertem Divokej Bill završí letošní koncertní činnost v České republice a zavítá už jen ke slovenským sousedům. Na tuzemských pódiích se Divokej Bill objeví až v roce 2012.

Předprodej vstupenek na 1.000 koncert Divokýho Billa na Ticketsforpeople.cz, Ticketstream.cz,  pro Úvaláky a blízké okolí trafika na náměstí Arnošta z Pardubic č.p. 18. (otevřeno 6-15 h) a v Orange clubu v Husově ulici č.p. 81 (otevřeno od 17-02 h). Cena předprodej,  250,- + poplatky , na místě 300,-. Vše jednoduše zjistitelné na www.divokejbill.cz.

Pro přespolní návštěvníky je k dispozici vyhrazené místo pro stanování či případně je možné využít nabídky ubytování v přilehlém hotelu Sokol.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek