Na festivalu DoZvuk zahrají... NIL!

|
Na festivalu DoZvuk zahrají... NIL!

Všichni fanoušci české undergroundové muziky se můžou těšit na 16. 9. 2011, kdy se v pražském Rock Café koná festival DoZvuk. Zahrají jedny z nejvýraznějších rockových kapel: Underside, NIL, Five O´Clock Tea, Bundy Tad a Pop-porn. Sloganem festivalu je jednoznačné sdělení: Podpoř mladou českou hudební scénu! Podpořte ji i vy potvrzením účasti na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=207768145924881

Kapela NIL vznikla v roce 2002 v České Třebové. Za dobu své existence vydala tři alba: Demo(n)s - 4KRec (2005), The River Spring - Indies Scope/4KRec (2007) a Dirty - Indies Scope/4KRec (2010). Nezaměnitelným způsobem se vám kapela NIL vryje do paměti především díky projevu zpěvačky Hanky Kosnovské, stejně jako divákům na předních českých festivalech: Rock For People, Colours of Ostrava, Masters Of Rock, Trutnov Open Air a dalším, na kterých NIL vystupovali. Kapele nechybí ani zkušenost s velkými halovými koncerty a to konkrétně z turné s kapelou Čechomor, které odjeli v roce 2005.

Více informací najdete na:

- http://www.festivaldozvuk.cz/

- http://www.facebook.com/festivaldozvuk

Na článek o kapele Bundy Tad se těšte už za týden!

Hlavním mediálním partnerem DoZvuku je Rebel Radio Brod - www.radiobrod.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer - další hraní v ČR

1. Srpen 2017 10:25 |
Česká blackmetalová legenda Master's Hammer se vrací po pětadvaceti letech na pódia a kromě premiéry na festivalu Brutal Assault (a předpremiéry v Praze ve Futuru) ji čekají další koncerty. Kromě festivalů v Bergenu (Norsko - 24. - 27. srpna) a Eindhovenu (Nizozemí - 15. - 16. prosince) jsou momentálně domluveny další tři vystoupení - 7. října v Brně, 14. října v Košicích a 30. listopadu v Praze.  
... Zobrazit celý článek