Tři mrtví po zřícení pódia na Pukkelpopu

Tři mrtví po zřícení pódia na Pukkelpopu

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o bouři, jež na kanadském festivalu strhla pódium (celý článek) a opět přinášíme zprávy o tragédii, jež se stala na belgickém festivalu Pukkelpop. Dnes odpoledne během silné bouře strhla jednu ze stagí a usmrtila minimálně tři návštěvníky. Dalších 71 bylo zraněno. Přímou příčinou kolapsu pódia byl údajně vítr, jež vyrval stromy ze země, které následně spadly na lanoví ukotvující stage.

Na pódiu měla zrovna vystupovat kapela The Smith Westerns, která naštěstí právě kvůli povětrnostním podmínkám svůj set nemohla zahájit. Přestože mohou mluvit o štěstí, že jsou naživu, nezapomněli si na Twitteru postěžovat: "Stage spadla, Maxe málem rozdrtil strom, doufám, že je Pukkelpop pojištěný, veškerý náš aparát byl na stagi".

Na spoušť po bouři se můžete podívat na videu:

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek