Tři mrtví po zřícení pódia na Pukkelpopu

Tři mrtví po zřícení pódia na Pukkelpopu

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o bouři, jež na kanadském festivalu strhla pódium (celý článek) a opět přinášíme zprávy o tragédii, jež se stala na belgickém festivalu Pukkelpop. Dnes odpoledne během silné bouře strhla jednu ze stagí a usmrtila minimálně tři návštěvníky. Dalších 71 bylo zraněno. Přímou příčinou kolapsu pódia byl údajně vítr, jež vyrval stromy ze země, které následně spadly na lanoví ukotvující stage.

Na pódiu měla zrovna vystupovat kapela The Smith Westerns, která naštěstí právě kvůli povětrnostním podmínkám svůj set nemohla zahájit. Přestože mohou mluvit o štěstí, že jsou naživu, nezapomněli si na Twitteru postěžovat: "Stage spadla, Maxe málem rozdrtil strom, doufám, že je Pukkelpop pojištěný, veškerý náš aparát byl na stagi".

Na spoušť po bouři se můžete podívat na videu:

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek