U Voltage Records vychází nová deska Deadly City Oi!

|
U Voltage Records vychází nová deska Deadly City Oi!

U brněnského vydavatelství Voltage records právě vyšla zbrusu nová deska kalifornským Dcoi!. "Deadly City Oi" je parta čtyř nekompromisních punx z kalifornského Davisu, která funguje od roku 2005 a za svou poměrně krátkou existenci stihli vydat dvě řadové desky a pár singlů, na kterých kombinují vlivy jak tradičního amerického hardcoru ala MINOR THREAT nebo BLACK FLAG, tak zvuk starého anglického punk rocku, na kterém vyrustali.

Na zatím poslední desce "When History Repeats...", která obsahuje dvacet kousavých rozbušek, je slyšet hudební vyzrálost a stále větší frustrace z dnešní doby... Vynikající deska, která do Vás během pár desítek minut napálí několik let těžké dřiny! Album vyšlo v nákladu 500 kusů. 100 kusů je na tmavě modrém vinylu.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek