U Voltage Records vychází nová deska Deadly City Oi!

|
U Voltage Records vychází nová deska Deadly City Oi!

U brněnského vydavatelství Voltage records právě vyšla zbrusu nová deska kalifornským Dcoi!. "Deadly City Oi" je parta čtyř nekompromisních punx z kalifornského Davisu, která funguje od roku 2005 a za svou poměrně krátkou existenci stihli vydat dvě řadové desky a pár singlů, na kterých kombinují vlivy jak tradičního amerického hardcoru ala MINOR THREAT nebo BLACK FLAG, tak zvuk starého anglického punk rocku, na kterém vyrustali.

Na zatím poslední desce "When History Repeats...", která obsahuje dvacet kousavých rozbušek, je slyšet hudební vyzrálost a stále větší frustrace z dnešní doby... Vynikající deska, která do Vás během pár desítek minut napálí několik let těžké dřiny! Album vyšlo v nákladu 500 kusů. 100 kusů je na tmavě modrém vinylu.

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek