VEES zveřejňují singl Wooden People z připravovaného alba Foe Dry

|
VEES zveřejňují singl Wooden People z připravovaného alba Foe Dry

Kdysi je ovlivnili Led Zeppelin, Beatles nebo Neil Young, nedávno zase The Strokes, Franz Ferdinand a Wolfmother, aniž by se tím nechávali jakkoli svazovat: jihočeští VEES na přelomu září a října plánují vydání své debutové desky Foe Dry, ze které po pilotní skladbě Johny Moon zveřejňují další singl Wooden People.

Typickým vtípkem kapely je už samotný název připravovaného alba. „Foe Dry jsou tři véčka, což je pěkná přesmyčka hlavně pro Němce. Tři véčka jsme my a znamenají také tu slavnou, nikdy nevyrobenou raketu, kterou si dovolíme odpálit k nebi právě my. Všichni se shodneme na tom, že právě Foe Dry je po nultém EP Johny Moon náš oficiální start,“ říkají VEES, kteří se rozhodli album vydat jen v mp3 a na vinylu. „Chceme usnadnit posluchačům grabování mp3 z CD tím, že CD jim vůbec nabízet nebudeme,“ usmívají se VEES. O produkci desky v lipovském studiu Šopa se kromě Stanislava Valáška a kapely postaral také Sičák z The Pooh.

Kapela singl zveřejňuje také u příležitosti změny svého bookingu: Wooden People má premiéru v playeru jejich nové bookingové agentury Bumbum Satori: ZDE.

Další informace:
web: www.veespolice.cz
booking: www.bumbumsatori.org

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek