VEES zveřejňují singl Wooden People z připravovaného alba Foe Dry

|
VEES zveřejňují singl Wooden People z připravovaného alba Foe Dry

Kdysi je ovlivnili Led Zeppelin, Beatles nebo Neil Young, nedávno zase The Strokes, Franz Ferdinand a Wolfmother, aniž by se tím nechávali jakkoli svazovat: jihočeští VEES na přelomu září a října plánují vydání své debutové desky Foe Dry, ze které po pilotní skladbě Johny Moon zveřejňují další singl Wooden People.

Typickým vtípkem kapely je už samotný název připravovaného alba. „Foe Dry jsou tři véčka, což je pěkná přesmyčka hlavně pro Němce. Tři véčka jsme my a znamenají také tu slavnou, nikdy nevyrobenou raketu, kterou si dovolíme odpálit k nebi právě my. Všichni se shodneme na tom, že právě Foe Dry je po nultém EP Johny Moon náš oficiální start,“ říkají VEES, kteří se rozhodli album vydat jen v mp3 a na vinylu. „Chceme usnadnit posluchačům grabování mp3 z CD tím, že CD jim vůbec nabízet nebudeme,“ usmívají se VEES. O produkci desky v lipovském studiu Šopa se kromě Stanislava Valáška a kapely postaral také Sičák z The Pooh.

Kapela singl zveřejňuje také u příležitosti změny svého bookingu: Wooden People má premiéru v playeru jejich nové bookingové agentury Bumbum Satori: ZDE.

Další informace:
web: www.veespolice.cz
booking: www.bumbumsatori.org

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek