The Fialky: První ochutnávka z nové desky Kapitán77

|
The Fialky: První ochutnávka z nové desky Kapitán77

The Fialky uvolnili první ukázku z očekávané třetí řadové desky. Ta pražským 77punkáčům vyjde už za týden u Papagájova hlasatele. Úryvky z poloviny nových skladeb jsou jasným důkazem, že Fialky jsou ve stále skvělé formě a potvrzují, že novinka z názvem Kapitán77 bude stát za to! Nová deska bude obsahovat 13 nových skladeb plus 7 bonusů a vyjde jak na CD v digipack obalu, tak jako limitovaná
edice na vinylu.

Kapela na svém webu právě zahájila možnost si nahrávku před-objednat, čímž získáte možnost být první, kdo bude jak CD, nebo LP vlastnit. 1. září pak The Fialky vypustí na internet úvodní, tématický, singl, čímž zpustí oficiální prodej desky, plánovaný na začátek září.

Ukázka Kapitán77:


Info: www.thefialky.cz / www.phr.cz

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek