The Fialky: První ochutnávka z nové desky Kapitán77

|
The Fialky: První ochutnávka z nové desky Kapitán77

The Fialky uvolnili první ukázku z očekávané třetí řadové desky. Ta pražským 77punkáčům vyjde už za týden u Papagájova hlasatele. Úryvky z poloviny nových skladeb jsou jasným důkazem, že Fialky jsou ve stále skvělé formě a potvrzují, že novinka z názvem Kapitán77 bude stát za to! Nová deska bude obsahovat 13 nových skladeb plus 7 bonusů a vyjde jak na CD v digipack obalu, tak jako limitovaná
edice na vinylu.

Kapela na svém webu právě zahájila možnost si nahrávku před-objednat, čímž získáte možnost být první, kdo bude jak CD, nebo LP vlastnit. 1. září pak The Fialky vypustí na internet úvodní, tématický, singl, čímž zpustí oficiální prodej desky, plánovaný na začátek září.

Ukázka Kapitán77:


Info: www.thefialky.cz / www.phr.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek