NAROZENINY SEEJAY RÁDIA V ÉTERU

NAROZENINY SEEJAY RÁDIA V ÉTERU

SeeJay Radio, s.r.o. je internetová hudební stanice, které se v éteru poprvé objevila 1. 10. 2009. Je profilovaná čistě nataneční muziku. Ve vysílání najdete spoustu aktuálních hitů v exkluzivních tanečních remixech. Slogan „DANCE MUSICONLY!“ přesně vystihuje programový záměr, kterým je v první řadě vytvoření plynulého toku taneční muziky pro posluchačebez žánrových úhybů. Vše je obohaceno akčními programovými prvky. Každý všední den mezi 15. a 17. hodinou můžeteslyšet takzvané „Primetimové“ pořady mezi než patří např. Navigátor, VIP Zóna, Freetime, Seznamka a Look Magazine Live.


Za oficiální počátek vysílání lze považovat den 16.9.2009.
Proto přesně o dva roky později, tzn. v pátek dne 16. 9. 2011 od 7.00h do 20.00 budou pro všechny posluchače,návštěvníky, fanoušky i veřejnost otevřeny dveře rádia na adrese Perucká 2481/5, Praha 2.
Na této velkolepé rádiové oslavě v éteru, které se tak může zúčastnit naprosto kdokoliv z řad veřejnosti, uvidíte všechnymoderátory a DJS SeeJay Rádia pohromadě, potkáte se s VIP osobnostmi, kteří byli hosté pořadu VIP Zóna, můžete sezúčastnit workshopů, shlédnout zákulisí rádia, studio i technickou sekci. A v neposlední řadě se bude soutěžit o lákavé ceny(jako jsou projížďky na Segwayích, Sky Diving, oblečení atd.), každý návštěvník dostane dárkové předměty SeeJay Rádia,k dispozici bude občerstvení a celý den se bude hrát pro posluchače hudba na přání.
Každý z Vás tak může přijít do rádia a zkusit si zamoderovat, pobavit se a prožít tak tento netradiční zážitek, o kterémněkteří z Vás zatím jen snili.


NAROZENINY SEEJAY RADIA - 16.9.2011 PROGRAM:

SCHÉMA VYSÍLÁNÍ (CELÝ DEN 7:00 – 20:00) HRAJEME NA PŘÁNÍ
7-10 –Ondra Látal + Honza Spider+Marek Brumlich - SOUTĚŽ, VIP HOST
10-13 - Lenka Vacvalová + Honza Průcha – SOUTĚŽ, VIP HOST
13-16 – Katka Němcová, Patrik Pašek SOUTĚŽ, VIP HOST
16-18- Jarda Šetlík, Tereza Brokešová – SOUTĚŽ, VIP HOST
18-20 Ondra Látal, Andy Road, Alena Knížová – SOUTĚŽ, VIP HOST

Více na: www.seejay.cz

Další žurnál

Clawfinger vydávají nový single

17. Srpen 2017 11:50 |
Švédští Clawfinger se po letech vrátili na pódia a navíc vydávají nový singl - Save Our Souls. Zde si ho můžete koupit.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - Brutal Assault hlásí poprvé v historii vyprodáno!

6. Srpen 2017 18:23 |
Brutal Assault, 9. - 12. srpna 2017, Pevnost Josefov - Jaroměř Hudební festival Brutal Assault hlásí poprvé ve své historii vyprodáno! Jeden z největších metalových festivalů v Evropě letos naplnil kapacitu josefovské pevnosti. Na celkem pěti pódiích se vystřídá více než 110 interpretů.
... Zobrazit celý článek

One Tail, One Head chystají novou nahrávku

3. Srpen 2017 10:18 |
Norští One Tail, One Head chystají dlouho očekávanou debutovou dlouhohrající desku. Ta by měla vyjít 24. srpna u Terratur Possessions, tedy v termínu festivalu Beyond the Gates v Bergenu. Nyní si můžete poslechnout skladbu Firebirds, která vychází na maxisinglu (který obsahuje i bonusovou Prowess, která na albu nebude).  
... Zobrazit celý článek

Primus chystají novou desku

3. Srpen 2017 09:21 |
Kalifornští Primus chystají novou desku, The Desaturating Seven, která by měla vyjít 29. září. Poslechněte si ukázku z připravovaného materiálu - Seven.
... Zobrazit celý článek