NAROZENINY SEEJAY RÁDIA V ÉTERU

NAROZENINY SEEJAY RÁDIA V ÉTERU

SeeJay Radio, s.r.o. je internetová hudební stanice, které se v éteru poprvé objevila 1. 10. 2009. Je profilovaná čistě nataneční muziku. Ve vysílání najdete spoustu aktuálních hitů v exkluzivních tanečních remixech. Slogan „DANCE MUSICONLY!“ přesně vystihuje programový záměr, kterým je v první řadě vytvoření plynulého toku taneční muziky pro posluchačebez žánrových úhybů. Vše je obohaceno akčními programovými prvky. Každý všední den mezi 15. a 17. hodinou můžeteslyšet takzvané „Primetimové“ pořady mezi než patří např. Navigátor, VIP Zóna, Freetime, Seznamka a Look Magazine Live.


Za oficiální počátek vysílání lze považovat den 16.9.2009.
Proto přesně o dva roky později, tzn. v pátek dne 16. 9. 2011 od 7.00h do 20.00 budou pro všechny posluchače,návštěvníky, fanoušky i veřejnost otevřeny dveře rádia na adrese Perucká 2481/5, Praha 2.
Na této velkolepé rádiové oslavě v éteru, které se tak může zúčastnit naprosto kdokoliv z řad veřejnosti, uvidíte všechnymoderátory a DJS SeeJay Rádia pohromadě, potkáte se s VIP osobnostmi, kteří byli hosté pořadu VIP Zóna, můžete sezúčastnit workshopů, shlédnout zákulisí rádia, studio i technickou sekci. A v neposlední řadě se bude soutěžit o lákavé ceny(jako jsou projížďky na Segwayích, Sky Diving, oblečení atd.), každý návštěvník dostane dárkové předměty SeeJay Rádia,k dispozici bude občerstvení a celý den se bude hrát pro posluchače hudba na přání.
Každý z Vás tak může přijít do rádia a zkusit si zamoderovat, pobavit se a prožít tak tento netradiční zážitek, o kterémněkteří z Vás zatím jen snili.


NAROZENINY SEEJAY RADIA - 16.9.2011 PROGRAM:

SCHÉMA VYSÍLÁNÍ (CELÝ DEN 7:00 – 20:00) HRAJEME NA PŘÁNÍ
7-10 –Ondra Látal + Honza Spider+Marek Brumlich - SOUTĚŽ, VIP HOST
10-13 - Lenka Vacvalová + Honza Průcha – SOUTĚŽ, VIP HOST
13-16 – Katka Němcová, Patrik Pašek SOUTĚŽ, VIP HOST
16-18- Jarda Šetlík, Tereza Brokešová – SOUTĚŽ, VIP HOST
18-20 Ondra Látal, Andy Road, Alena Knížová – SOUTĚŽ, VIP HOST

Více na: www.seejay.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - GOJIRA, TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, GRAVEYARD A DALŠÍ

18. Leden 2018 10:57 |
S velkou radostí ohlašujeme největší update soupisky napříč všemi žánry. Po dvou letech se na BA vrací francouzský válec  GOJIRA, “velrybí” death metal, unikátní svým zvukem i postupy, kapela, která si jednoznačně zjedná pořádek pod pódiem.
... Zobrazit celý článek

Master's Hammer chystají novou desku

16. Leden 2018 14:49 |
Český black metalový kult Master's Hammer chystá novou desku, která vyjde letos desátého února. Poslechněte si ukázku - Fascinator.
... Zobrazit celý článek

A Perfect Circle vydávají novou skladbu

2. Leden 2018 11:57 |
Poslechněte si novou skladbu amerických A Perfect Circle - Disillusioned. 10" vinyl THE DOOMED/DISILLUSIONED si můžete předobjednat zde: https://store.aperfectcircle.com/products/the-doomed-disillusioned-10-vinyl
... Zobrazit celý článek

VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN)

18. Prosinec 2017 14:49 |
VENOM INC (UK), SUFFOCATION (USA), NERVOSA (BRA), AETERNAM (CAN) 28. 3. 2017 - Košice, Collosseum 29. 3. 2017 - Praha, Futurum   Čtyři kapely a čtyři různé pohledy na metalový extrém! V březnu se v košickém Collosseu a pražském Futuru zastaví Blood Stained Earth Tour 2018 ve složení Venom Inc., Suffocation, Nervosa, Aeternam.
... Zobrazit celý článek

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek