Mike Portnoy u StoneSour

|
Mike Portnoy u StoneSour

Legendární bývalý bubeník Dream Theater a Avenged Sevenfold, Mike Portnoy, zastoupí Roye Mayorgu v jeho hardrockové kapele StoneSour. Jedná se pouze o jedno vystoupení, a to 24. září na festivalu "Rock In Rio" v Jižní Americe. Důvody, proč Roy hrát nebude, nám kapela okomentovala následovně: "Bubeník Roy Mayorga je v tuto chvíli doma a napjatě očekává narození své první dcery. Roy osobně zažádal svého kamaráda Mikea Portnoye, aby jej pro tento koncert, který bude pro publikum určitě jedním z životních zážitků, nahradil. Mike k této události dodává: 'Je mi ctí a potěšením, že můžu pomoct svým dobrým kamarádům ze Stone Sour a mému bratrovi Royovi ve chvíli, kdy to potřebují. Je to také nečekaná příležitost pro další setkání s brazilskými fanoušky, které považuji za vůbec nejlepší na světě' Frontman kapely, Corey Taylor se také přidává ke slovu:  'Čekali jsme dlouho na příležitost zavítat do Jížní Ameriky. Letošní "Rock In Rio" bude fantastické. Jelikož Roy čeká své první dítě, budeme to muset ustát bez něj, ale mít pro tento koncert Mika bude úžasné. Nemůžeme se dočkat, až se dostaneme na pódium a odpálíme to stylem, jakým to umí pouze Stone Sour - naplno a přímo do tváře!'"

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek