Mike Portnoy u StoneSour

|
Mike Portnoy u StoneSour

Legendární bývalý bubeník Dream Theater a Avenged Sevenfold, Mike Portnoy, zastoupí Roye Mayorgu v jeho hardrockové kapele StoneSour. Jedná se pouze o jedno vystoupení, a to 24. září na festivalu "Rock In Rio" v Jižní Americe. Důvody, proč Roy hrát nebude, nám kapela okomentovala následovně: "Bubeník Roy Mayorga je v tuto chvíli doma a napjatě očekává narození své první dcery. Roy osobně zažádal svého kamaráda Mikea Portnoye, aby jej pro tento koncert, který bude pro publikum určitě jedním z životních zážitků, nahradil. Mike k této události dodává: 'Je mi ctí a potěšením, že můžu pomoct svým dobrým kamarádům ze Stone Sour a mému bratrovi Royovi ve chvíli, kdy to potřebují. Je to také nečekaná příležitost pro další setkání s brazilskými fanoušky, které považuji za vůbec nejlepší na světě' Frontman kapely, Corey Taylor se také přidává ke slovu:  'Čekali jsme dlouho na příležitost zavítat do Jížní Ameriky. Letošní "Rock In Rio" bude fantastické. Jelikož Roy čeká své první dítě, budeme to muset ustát bez něj, ale mít pro tento koncert Mika bude úžasné. Nemůžeme se dočkat, až se dostaneme na pódium a odpálíme to stylem, jakým to umí pouze Stone Sour - naplno a přímo do tváře!'"

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek