Czech Fullheated Tour v říjnu nabídne Inarcadia, Seeds Of Blood a At8onthepingpongtable

|
Czech Fullheated Tour v říjnu nabídne Inarcadia, Seeds Of Blood a At8onthepingpongtable

Po skvělých jarních koncertech a letní pauze Vám tentokrát přinášíme tour, v rámci kterého se představí to nejlepší, co v těchto hudebních směrech nabízí jak naši jižní sousedi, tak scéna naše v podání domácích pingpongáčů.

Headlinerem tour je INARCADIA z rakouského Linze. Tahle banda prezentující se progresivním hardcorem s prvky metalu si za čtyři roky působení užila mnohá společná vystoupení se špičkou světové scény, např. FOR THE FALLEN DREAMS, MISERY SIGNAL, EVERGREEN TERRACE, ARCHITECTS či AUGUST BURNS RED. Tohle léto se kluci představili taky na megafestivalu NOVA ROCK, kde doplnili takové kapely jako LINKIN PARK, IRON MAIDEN, SYSTEM OF A DOWN, 30 SECONDS TO MARS nebo BMTH! I v Čechách má tahle banda skvělou pověst a mnoho fanoušků, prvotřídní show předvedli i na naší akci v Černošicích na začátku roku a jistě ji předvedou i na konci října v tvým klubu! Představit přijedou album s názvem „Amongst Mere Mortails“.

INARCADIA [progressive hardcore/metal, Rakousko]
http://www.facebook.com/inarcadiamusic

Sekundovat jim budou krajané z východní části Rakouska, hrdlořezové prezentující se brutálním deathcorem, kterej tě v sychravém říjnovém večeru nepochybně zahřeje a následně posadí na prdel... uskupení s názvem SEEDS OF BLOOD! Kluci mají za sebou tříletou historii, během níž stihli sdílet stage se jmény jako IWRESTLEDABEARONCE, THE EYES OF A TRAITOR, ATTACK ATTACK! nebo WAR FROM A HARLOT'S MOUTH. Do konce roku se chystají vydat své první plnohodnotné album „An Unpromising Path“, které nám během tohoto prodlouženého víkendu s plnou parádou naservírujou. Pokud se album ponese ve stejném duchu jako první ochutnávka s názvem „First Shore“, máme se určitě na co těšit!

SEEDS OF BLOOD [deathcore, Rakousko]
http://www.facebook.com/seedsofblood

Doprovázet tyhle dvě bandy pak budou domácí AT8ONTHEPINGPONGTABLE, které snad, i když kromě Plzně zažijí ve všech městech premiéru, není v našich končinách třeba dlouze představovat. Kluci momentálně makají na dlouho očekávaném EP a užívají si kladných ohlasů, které se na ně po každém odehraném koncertu hrnou ze všech stran.

AT8ONTHEPINGPONGTABLE [deathcore, Horažďovice]
http://www.facebook.com/pages/At8onthepingpongtable/139073646165617

Video teaser na turné:

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek