Czech Fullheated Tour v říjnu nabídne Inarcadia, Seeds Of Blood a At8onthepingpongtable

|
Czech Fullheated Tour v říjnu nabídne Inarcadia, Seeds Of Blood a At8onthepingpongtable

Po skvělých jarních koncertech a letní pauze Vám tentokrát přinášíme tour, v rámci kterého se představí to nejlepší, co v těchto hudebních směrech nabízí jak naši jižní sousedi, tak scéna naše v podání domácích pingpongáčů.

Headlinerem tour je INARCADIA z rakouského Linze. Tahle banda prezentující se progresivním hardcorem s prvky metalu si za čtyři roky působení užila mnohá společná vystoupení se špičkou světové scény, např. FOR THE FALLEN DREAMS, MISERY SIGNAL, EVERGREEN TERRACE, ARCHITECTS či AUGUST BURNS RED. Tohle léto se kluci představili taky na megafestivalu NOVA ROCK, kde doplnili takové kapely jako LINKIN PARK, IRON MAIDEN, SYSTEM OF A DOWN, 30 SECONDS TO MARS nebo BMTH! I v Čechách má tahle banda skvělou pověst a mnoho fanoušků, prvotřídní show předvedli i na naší akci v Černošicích na začátku roku a jistě ji předvedou i na konci října v tvým klubu! Představit přijedou album s názvem „Amongst Mere Mortails“.

INARCADIA [progressive hardcore/metal, Rakousko]
http://www.facebook.com/inarcadiamusic

Sekundovat jim budou krajané z východní části Rakouska, hrdlořezové prezentující se brutálním deathcorem, kterej tě v sychravém říjnovém večeru nepochybně zahřeje a následně posadí na prdel... uskupení s názvem SEEDS OF BLOOD! Kluci mají za sebou tříletou historii, během níž stihli sdílet stage se jmény jako IWRESTLEDABEARONCE, THE EYES OF A TRAITOR, ATTACK ATTACK! nebo WAR FROM A HARLOT'S MOUTH. Do konce roku se chystají vydat své první plnohodnotné album „An Unpromising Path“, které nám během tohoto prodlouženého víkendu s plnou parádou naservírujou. Pokud se album ponese ve stejném duchu jako první ochutnávka s názvem „First Shore“, máme se určitě na co těšit!

SEEDS OF BLOOD [deathcore, Rakousko]
http://www.facebook.com/seedsofblood

Doprovázet tyhle dvě bandy pak budou domácí AT8ONTHEPINGPONGTABLE, které snad, i když kromě Plzně zažijí ve všech městech premiéru, není v našich končinách třeba dlouze představovat. Kluci momentálně makají na dlouho očekávaném EP a užívají si kladných ohlasů, které se na ně po každém odehraném koncertu hrnou ze všech stran.

AT8ONTHEPINGPONGTABLE [deathcore, Horažďovice]
http://www.facebook.com/pages/At8onthepingpongtable/139073646165617

Video teaser na turné:

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek