NEŽFALEŠ - PÁR LACINEJCH TRIKŮ

|
NEŽFALEŠ - PÁR LACINEJCH TRIKŮ
11 písniček od sympatické 4 gangsterů z Prahy si konečně prostřílelo cestu ven. Čeká Vás rychlý, melodický punk´n´roll. Nežfaleš jsou na tomto CD v nejlepší formě. Opět tu máme inteligentní a humorné texty zpěváka Radka Šedivého. Řadu sborových a doprovodných vokálů. Výborný zvuk ze studia 3 Bees. Stylový obal, který obsahuje kompletní texty, fotky, děkovačky a zdravice. Nežfaleš poctivým koncertováním, kvalitní instrumentací, nadhledem, skromností a smyslem pro humor patří k tomu nejlepšímu, co může naše punkrocková scéna nabídnout. Na tomto, v pořadí již třetím oficiálním CD svojí pozici jen potvrdili! Že nekecám se můžete přesvědčit na vlastní uši. Nežfaleš to je muzika pro všechny Existence ztracený !! CD stojí 100,-Kč. + pošta. Objednávat ho můžete na mailu: či SMS na tel.: 777 / 905 594 Jakub. Nebo v E-Shopu či na stránkách vydavatelství Cecek Records na: www.cecek.com Níže posílám info o CD + náhled titulní stránky CD. NEŽFALEŠ - Pár lacinejch triků TRACKLIST: 1. Gang 2. Dokonalá past 3. Úspěch 4. Furt je lepší vstát 5. Rockstar 6. Tělo Bettie Page 7. Sudá a lichá 8. Cesta 9. Ženská pro kterou bych vraždil 10. Existence ztracený 11. Budoucnost Sestava kapely: Radek: lead vocal, sbory Degi: kytara, back vokal, sbory Moucha: basa, sbory Petr: bicí, sbory Natočeno a smícháno ve studiu 3 Bees v lednu až březnu 2010. Web a profil kapely: www.nezfales.net a www.bandzone.cz/nezfales Vydavatel: Cecek Records - červen 2010 - www.cecek.com

Další žurnál

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S PARADISE LOST, NOCTURNUS AD, UNLEASHED AND FULL OF HELL!

12. Prosinec 2017 17:14 |
Brutal Assault oznamuje další balíček kapel, tentokrát nabitý ostřílenými veterány i hudebními průkopníky.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVĚ POTVRZENÉ KAPELY V ČELE S HIRAX A DYING FETUS

27. Listopad 2017 08:45 |
Díky všem, co se na facebooku zúčastnili naší hry a odhalili nové kapely z křížovek. Nyní tedy oficiálně: DYING FETUS z Marylandu jsou už více než čtvrt století synonymem pro brutal death metal a máme velkou radost, že nás opět poctí svou návštěvou, stejně jako jejich rouhačským blackem načichlí kolegové HATE, kteří akorát vydali novou desku Tremendum!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross mají nový videoklip

27. Listopad 2017 08:41 |
Kalifornští Dead Cross s Mikem Pattonem v čele mají nový videoklip, ke skladbě Church of Motherfuckers z eponymního debutového alba.
... Zobrazit celý článek