You Me At Six živě

You Me At Six živě

Níže se můžete podívat na živák z koncertu britských You Me At Six z Jakarty (Indonésie). Kapela zde na svém aktuálním turné vůbec poprvé zahrála živě song "Crash", který pochází z výborného alba "Sinners Never Sleep", které vyšlo loni na podzim.

Další články v sekci

Poslechni si debutové EP od Counting Days Poslechni si debutové EP od Counting Days

včera 21:14

Britská hardcore parta Counting Days vydává 28. července debutové EP "The War Of The Wolf", ale slyšet ho můžete už dnes. Dále je třeba dodat, že Counting Days se skládají z ex členů kapel Architects, Last Witness, More Than Life a TRC.  
Pečkyfest 2014Pečkyfest 2014

včera 20:45

Pečky (u Kolína) - hřiště 22.8. 2014, 19:00  Místo, kde dávají dobrou noc zajíci a srnky. Místo, kde se za pár korun zlískáte tak, že zapomenete jméno svý mamky. Místo, kde nikoho nezajímá, kdo jste, ale jaký jste. Místo, kde se spory neřeší na facebooku, ale u piva. Místo, kde ...
Vltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénáchVltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénách

22.07.2014 21:59

Legendární skupina Vltava připravuje v příštích dnech tři vystoupení na letních pódiích. Již tento čtvrtek 24.7. navštíví kapela České Budějovice, v příštím týdnu bude koncertovat v Plzni a v Praze. Nástrojové obsazení Vltavy opět obohacuje saxofon i flétna, s novým členem Ondřejem Klímkem se vrací ke svému typickému zvuku, jakým ...
Kanaďani Theory of a Deadman streamují své nové albumKanaďani Theory of a Deadman streamují své nové album

22.07.2014 16:30

Hard-rocková kapela Theory of a Deadman vydá 29. 7. své nové album "Savages" u Roadrunner Records. Jeho stream naleznete níže.  
Four Year Strong streamují EP Go Down In HistoryFour Year Strong streamují EP Go Down In History

22.07.2014 15:06

Four Year Strong mají k dnešnímu dni venku své nové EP "Go Down In History" u Pure Noise Records. Stream celého EP naleznete níže.