You Me At Six živě

You Me At Six živě

Níže se můžete podívat na živák z koncertu britských You Me At Six z Jakarty (Indonésie). Kapela zde na svém aktuálním turné vůbec poprvé zahrála živě song "Crash", který pochází z výborného alba "Sinners Never Sleep", které vyšlo loni na podzim.

Další články v sekci

Trutnoff 2015 - letošním headlinerem se stali The ProdigyTrutnoff 2015 - letošním headlinerem se stali The Prodigy

dnes 09:02

Na Trutnoff Open Air přijedou The Prodigy! Známý je i datum. S táním sněhu v horách vybubnováváme, že do našeho ležení přijedou The Prodigy. Tato kultovní kapela, která předběhla svou dobu, bude vyvrcholením letošního setkání a jeho šamanskou a divokou tečkou. Možná je to pro někoho překvapivé, ale věříme, že si ...
Fear Factory - nové album na cestěFear Factory - nové album na cestě

včera 09:39

Burton C. Bell, zpěvák kalifornských Fear Factory, se nechal slyšet, že dokončuje vokály pro novou desku, která vyjde v létě u Nuclear Blast Entertainment. 
The Hills Mover - sólo projekt kapelníka ThotThe Hills Mover - sólo projekt kapelníka Thot

25.03.2015 10:00

Grégoire Fray, kapelník belgických Thot, rozjel akustický sólo projekt nazvaný The Hills Mover. Poslechněte si první singl, Relieved. V nejbližších měsících se chystá evropské turné. http://thehillsmover.tumblr.com/
System Of A Down - nové album na cestěSystem Of A Down - nové album na cestě

25.03.2015 08:54

Shavo Odadjian, baskytarista kalifornských System Of A Down se nechal slyšet, že kapela pracuje na novém materiálu, prvním v tomto desetiletí, a během příštích měsíců se chystá do studia.  Rozhovor si můžete poslechnout zde:
Obscene Extreme 2015 - LAHAR thrash útok na OEF 2015!

!!Obscene Extreme 2015 - LAHAR thrash útok na OEF 2015!

!!

23.03.2015 09:22

Kdopak by tuhle tuzemskou jihočeskou chásku neznal? Personální veletoče z poslední doby jsou snad minulostí, a tak se tohle písecké (a teď i částečně prachatické) komando vydalo na novou cestu, kde jednou ze zastávek bude i letošní Obscene Extreme 2015.  Za mikrákem Iny (GRIDE, RADIOLOKÁTOR...), u basy Skalik (GREX, MURUROA.
..) a ...