John Cale (The Velvet Underground) v Trutnově!

John Cale (The Velvet Underground) v Trutnově!

Český Woodstock vybubnovává: Do Podkrkonoší dorazí John Cale, ikona sametového podzemí a zakladatel The Velvet Underground - oblíbené kapely náčelníka Václava Havla i Martina Magora Jirouse.

Tam tamy zpod hor opět duní a rozvibrovávají duše mnohých vnímavých squaw, spolubojovníku, stopařů a šamanů. Známá a kultovní undergroundová nejen hudební slavnost a setkání vybubnovává s příchodem měsíce růží další zářez do své pestrobarevné pažby. Pozvání přijal a přijede John Cale. Ikona sametového podzemí a zakladatel The Velvet Underground, oblíbené kapely Václava Havla i Ivana Martina Jirouse. Bude se jednat o první letní vystoupení Johna Calea pod širým nebem v Československu. „Deska určité kapely, The Velvet Underground, sehrála svoji zvláštní roli v této zemi, což si asi ani v Americe moc nikdo nevšiml," řekl v dubnu 1990 Václav Havel. Právě festivalovému náčelníkovi Václavovi a guruovi undergroundu Martinu Magorovi bude letošní festival In Memoriam věnován.

Další články v sekci

Obscene Extreme 2014 galerie je na světě!!!Obscene Extreme 2014 galerie je na světě!!!

dnes 11:38

Konečně je tady oficiální fotogalerie Obscene Extreme 2014!!! Připomeňte si parádní atmosféru, která panuje Na Bojišti každý rok!!!
Brutal Assault 2015 - Antaeus, Evergreen Terrace, Killing Joke, Rome, Sikth, Touché Amoré, Trouble, Vildhjarta a The Dillinger Escape PlanBrutal Assault 2015 - Antaeus, Evergreen Terrace, Killing Joke, Rome, Sikth, Touché Amoré, Trouble, Vildhjarta a The Dillinger Escape Plan

dnes 10:26

Velký útěk! Novou várku kapel otvírá francouzské black metalové komando ANTAEUS! Dalšími novými kapelami na seznamu jsou melodičtí metalcoristé EVERGREEN TERRACE a velikáni post-punkové vlny KILLING JOKE. Svoji premiéru na festivalu zažije temný neofolk v podání lucemburským ROME. Po pěti letech neaktivity se na scénu vrací kmotři djentu a jedna z ...
Brutal Assault 2015 - ONLINE PRODEJ VIP CAMPU A HLÍDANÉHO PARKOVIŠTĚ ZAHÁJEN!Brutal Assault 2015 - ONLINE PRODEJ VIP CAMPU A HLÍDANÉHO PARKOVIŠTĚ ZAHÁJEN!

dnes 08:10

Drazí BA fanoušci, dnešním dnem spouštíme online prodej VIP kempu, který jako každý rok nabízí možnost stanování v non-stop hlídaných sektorech s řadou dalších výhod a bonusů oproti běžnému stanování, jako jsou například vlastní toalety a umyvadla, čtyřdenní permanentka na přírodní tribunu v areálu, žeton na sprchování a další. Cena ...
Insania natočila nový videoklipInsania natočila nový videoklip

02.03.2015 09:55

Česká Insania natočila videoklip ke skladbě Ať shoří v pekle všechny kapely světa z poslední, dvěma Anděly oceněné desky Zapal dům, poraž strom.
Faith No More vydali nový singlFaith No More vydali nový singl

02.03.2015 09:33

Poslechněte si nový singl Super Hero kalifornských Faith No More z připravované desky Sol Invictus.