John Cale (The Velvet Underground) v Trutnově!

John Cale (The Velvet Underground) v Trutnově!

Český Woodstock vybubnovává: Do Podkrkonoší dorazí John Cale, ikona sametového podzemí a zakladatel The Velvet Underground - oblíbené kapely náčelníka Václava Havla i Martina Magora Jirouse.

Tam tamy zpod hor opět duní a rozvibrovávají duše mnohých vnímavých squaw, spolubojovníku, stopařů a šamanů. Známá a kultovní undergroundová nejen hudební slavnost a setkání vybubnovává s příchodem měsíce růží další zářez do své pestrobarevné pažby. Pozvání přijal a přijede John Cale. Ikona sametového podzemí a zakladatel The Velvet Underground, oblíbené kapely Václava Havla i Ivana Martina Jirouse. Bude se jednat o první letní vystoupení Johna Calea pod širým nebem v Československu. „Deska určité kapely, The Velvet Underground, sehrála svoji zvláštní roli v této zemi, což si asi ani v Americe moc nikdo nevšiml," řekl v dubnu 1990 Václav Havel. Právě festivalovému náčelníkovi Václavovi a guruovi undergroundu Martinu Magorovi bude letošní festival In Memoriam věnován.

Další články v sekci

Poslechni si debutové EP od Counting Days Poslechni si debutové EP od Counting Days

včera 21:14

Britská hardcore parta Counting Days vydává 28. července debutové EP "The War Of The Wolf", ale slyšet ho můžete už dnes. Dále je třeba dodat, že Counting Days se skládají z ex členů kapel Architects, Last Witness, More Than Life a TRC.  
Pečkyfest 2014Pečkyfest 2014

včera 20:45

Pečky (u Kolína) - hřiště 22.8. 2014, 19:00  Místo, kde dávají dobrou noc zajíci a srnky. Místo, kde se za pár korun zlískáte tak, že zapomenete jméno svý mamky. Místo, kde nikoho nezajímá, kdo jste, ale jaký jste. Místo, kde se spory neřeší na facebooku, ale u piva. Místo, kde ...
Vltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénáchVltava zahraje s novým saxofonistou na letních scénách

22.07.2014 21:59

Legendární skupina Vltava připravuje v příštích dnech tři vystoupení na letních pódiích. Již tento čtvrtek 24.7. navštíví kapela České Budějovice, v příštím týdnu bude koncertovat v Plzni a v Praze. Nástrojové obsazení Vltavy opět obohacuje saxofon i flétna, s novým členem Ondřejem Klímkem se vrací ke svému typickému zvuku, jakým ...
Kanaďani Theory of a Deadman streamují své nové albumKanaďani Theory of a Deadman streamují své nové album

22.07.2014 16:30

Hard-rocková kapela Theory of a Deadman vydá 29. 7. své nové album "Savages" u Roadrunner Records. Jeho stream naleznete níže.  
Four Year Strong streamují EP Go Down In HistoryFour Year Strong streamují EP Go Down In History

22.07.2014 15:06

Four Year Strong mají k dnešnímu dni venku své nové EP "Go Down In History" u Pure Noise Records. Stream celého EP naleznete níže.