Žurnál

Pauza Dunajské vlny otevřela prostor debutu Josefa Ostřanského

10. Únor 2016 14:03 |
Debutová deska legendy domácí hudební scény Josefa Ostřanského je ve výrobě. Vyjde pod názvem Ostrak Mode, který společně s Ostřanským nově tvoří také zkušení muzikanti Daniel Šoltys a Miroslav Chyška. Vzhledem k ohlášené koncertní pauze Dunajské vlny se Ostrak Mode stal ústředním projektem Ostřanského pro letošní rok. Hudebník, který mj.
... Zobrazit celý článek

Biohazard ruší pražský koncert z důvodu personálních změn

10. Únor 2016 12:43 |
Biohazard ruší evropské turné včetně Prahy Koncert Biohazard, který se měl odehrát 2. května v pražském Futuru, se bohužel ruší. Kapelu opustil jeden ze členů. Viz oficiální vyjádření kapely:  We're sorry to share the news that Scott Roberts is no longer a member of Biohazard. As a result, we are canceling all shows until further notice and we will update you soon. www.obscure.cz
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2016 - NOVÉ KAPELY V ČELE S BEHEMOTH!

9. Únor 2016 10:48 |
ANIMALS AS LEADERS čili absolutní špička světově djent / progresivně - experimentální metalové scény budou konečně debutovat na BA! Virtuóz Tosin Abasi se se svojí družinou a jejími notami nabitým karnevalem hudební pestrosti představí na BA poprvé a dle minulých klubových koncertů v Čechách se je na co těšit! Vaše volání bylo vyslyšeno, BEHEMOTH se po letech 2008 a 2013 opět představí na našem festivalu a opět v pozici jedné z hlavních hvězd.
... Zobrazit celý článek

Bernsteinova MŠE s Vojtěchem Dykem v hlavní roli má premiéru už za měsíc

8. Únor 2016 12:39 |
Prostor Jatka 78 v Praze-Holešovicích je v těchto dnech dějištěm náročných zkoušek nového nastudování proslulé MŠE (Mass) Leonarda Bernsteina. Od druhé poloviny února se bude zkoušet v Kulturním středisku Omega v Brně.
... Zobrazit celý článek

ROCK FOR CHURCHILL OHLÁSIL PRVNÍ JMÉNA. PŘIJEDOU DUB INC A DUBIOZA KOLEKTIV.

5. Únor 2016 10:53 |
Hudební festival Rock for Churchill ohlásil prvních šest jmen 17. ročníku, který proběhne 26. a 27. srpna. Do severočeského Vroutku zavítá francouzská skupina Dub Inc, bosenská kapela Dubioza Kolektiv a česko-slovenský kvartet Monkey Business, Iné Kafe, Prago Union a Mydy Rabycad. První edice nejlevnějších 2denních vstupenek za cenu 700 Kč (+ poplatky) je k dispozici do 29. února.
... Zobrazit celý článek

Insania a Vladivojsko třikrát společně

3. Únor 2016 08:21 |
INSANII doprovodí na třech plánovaných koncertech Vladivojna La Chia se svým VLADIVOJSKEM. První z nich proběhne již 11. února v pražském Rock Café, v březnu pak společně obsadí klub Slady v Kroměříži (4. 3.) a brněnskou Flédu (19. 3.).
... Zobrazit celý článek

Burning Steps chystají novou desku

1. Únor 2016 13:35 |
Poslechněte si Valley Boys z chystané nové desky Way Out mosteckých pop-punkových Burning Steps. Více info zde.  
... Zobrazit celý článek

Kovadlina - ukázka tvorby

27. Leden 2016 15:04 |
Kovadlina, kapela vystavěná na zbytcích Hanby, předvádí svou tvorbu.  
... Zobrazit celý článek

Emmure, Northlane a Despised Icon a další míří do Prahy

27. Leden 2016 14:22 |
Emmure (USA), Northlane (AUS), Despised Icon (CAN), Chelsea Grin (USA), Hundredth (USA), Hellions (USA) 25. 4. 2016 od 18:00 MeetFactory, Praha  
... Zobrazit celý článek
Kapela Zrní letos oslaví své 15. narozeniny v klubech i na ulicích

Kapela Zrní letos oslaví své 15. narozeniny v klubech i na ulicích

20. Leden 2016 09:50 |
Své patnáctiny bude kapela slavit v každém městě po celý rok. Kdekoliv budou koncertovat, zahrají před samotným vystoupením několik písniček akusticky, na náměstích. Přesně tak jako to dělávali v začátcích.
... Zobrazit celý článek

Stránky