Alternative

Rapper Scarlxrd se poprvé představí v České republice

Scarlxrd aka Maz, vlastním jménem Marius Listhrop je britský rapper, patřící k nové vlně mladých rapperů, jejichž tvorba se vyznačuje velmi agresivním beatem a emotivními texty, plnými hněvu a zoufalství. Přidáme-li k tomu Scarlxrdův charakteristický řev na hranici screama nebo časté střídání tempa, vznikne naprosto jedinečný hudební zážitek. Není divu, že nedílnou součástí jeho koncertů je stage diving a mosh pit, jaký známe spíše z koncertů metalcorových kapel.

Scarlxrd (UK) v Praze

Populární americký raper Marius Listhrop aka Scarlxrd vystoupí poprvé v ČR.

Datum: 
Neděle 20. Květen 2018

Strip Dolls představují videoklip Bike’n’roll

Mladá crossoverová parta Strip Dolls z Klatov se rozhodla natočit song o tom, co je kromě muziky baví, a tak vznikl videoklip, ve kterém se řádí na kolech ve skate a dirt parku. „Autorem songu je náš bubeník Miquel, a jelikož patří spolu s basákem Polim mezi příznivce freestylových vylomenin, bylo o podobě klipu rozhodnuto vcelku rychle. Mimochodem oba to mají i se zpěvačkou Kimi do skate parku jen pár metrů od domova, takže natáčení klipu proběhlo v téměř domácí atmosféře.

Čankišou a MALÉhRY zatočí s příšerami na koncertě!

Speciální společné vystoupení Divadla MALÉhRY a Čankišou představí nové CD „Jak na příšery“ všem přítomným 21.11. v brněnském klubu Metro. Čankišou se po úspěšném letním festivalovém ježdění po domácích i zahraničních luzích a hájích konečně vrací zase na domácí půdu. A nebude to koncert zrovna tuctový.

Asuna, Gurun Gurun

17. listopadu 2013 se v klubu Pilot odehraje další z koncertů řady „Silver Rocket se zbláznili“, alias potenciálně výjimečný zážitek. Zvukovou performanci 100 toys předvede předvede japonský kouzelník Asuna (label Aotoao) z města Kanazawa v prefektuře Išikawa, společnost mu budou dělat Gurun Gurun z planety Gurun, celý večer bude věnován hravé experimentální elektronice.

Datum: 
Neděle 17. Listopad 2013 - Pondělí 22. Duben 2019

Houpací koně + Garlands + Leto

Datum: 
Pátek 15. Listopad 2013 - Pondělí 22. Duben 2019

Other Music 2013

Hra na tradiční íránské perkuse na samé hranici lidských možností.

Datum: 
Pátek 22. Listopad 2013 - Pondělí 22. Duben 2019

Zemřel Lou Reed

Zakladatel legendárních Velvet Underground zemřel ve věku 71 let.

Příčina smrti je zatím neznámá, ale pravděpodobně bude souviset s transplantací jater, kterou zpěvák podstoupil květnu. Jeho manželka po operaci připustila, že už se pravděpodobně úplně nezotaví a ještě v červenci byl hospitalizován kvůli těžké dehydrataci.

Scott McCloud (Girls Against Boys, Paramount Style...

MONOZID (de) - Německý postpunkový trio (s prvkama shoegaze, new wave i noiserocku) přijede s poslední deskou A Splinter for the Pure + GAGARIN - rozpoutaj taneční peklo se svým electronica-screamo experimentálním setem...

Datum: 
Neděle 3. Listopad 2013 - Pondělí 22. Duben 2019

PARAMOUNT STYLES SOLO Tour

Jsou muzikanti, kteří potřebují k sebevyjádření bohaté aranže, konceptuální dvoualba a mnohačlennou doprovodnou kapelu. Scott McCloud si ale bohatě vystačí s akustickou kytarou a svým typickým ledabylým „yeah yeah yeah.“ Ať už jeho charakteristicky zastřený hlas dodává temný odstín deskám kultovních Girls Against Boys nebo aktuálně Paramount Styles, McClouda nelze přeslechnout. Paramount Styles Solo, tedy Scotta sólově s kytarou, můžete na přelomu října a listopadu vidět na několika koncertech v Česku.

 

Datum: 
Pátek 25. Říjen 2013 - Sobota 2. Listopad 2013

Stránky