ARRESTED DEVELOPMENT

Datum: 
Pondělí 30. Říjen 2017
Účinkující: 

Arrested Development

Město: 
Praha
Místo: 
Lucerna Music Bar
Začátek: 
20:00
Cena: 
590,- Kč

ARRESTED DEVELOPMENT / US

30. 10. 2017, doors 20:00

Lucerna Music Bar, Praha www.musicbar.cz(link is external)

Legendy hiphopu, držitelé dvou cen Grammy a neúnavní bojovníci za lidská práva Arrested Development se vrátí po dlouhé době do Prahy. V rámci turné k 25. výročí existence vystoupí v pondělí 30. října v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou v prodeji za 590 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Arrested Development založili Speech společně s Headlinerem jako pozitivní protipól gangsta rapu, který byl obzvláště na počátku 90. let velice populární. Navzdory tomu, že témata jejich skladeb se věnovala převážně černošské realitě v USA, hudba Arrested Development získala mnoho fanoušků napříč celým světem. Hned jejich debutová deska 3 Years, 5 Months and 2 Days in the Life Of… z roku 1992 způsobila doslova poprask na hudební scéně. V několika zemích byla platinová a tracky TennesseePeople Everyday a Mr. Vendal se staly hymnami tehdejší black music. V roce 1993 pak Arrested Developmentzískali dvě ceny Grammy a časopis Rolling Stone je označil za skupinu roku.

Po krátké pauze mezi lety 1995 a 2000 se Arrested Development na startu nového milénia opět pustili do intenzivní práce. V současnosti mají za sebou tucet alb, přičemž dvě nejnovější Changing The Narrative a This Was Never Home vyšly v loňském roce. Současnou sestavu kapely tvoří Speech, 1 Love, Tasha LaRae, Fareedah Aleem, Za’ a JJ Boogie.

Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/105750910103016/

Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/arrested-development-us/

www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.instagram.com/lucernamusicbar

www.twitter.com/lucernamusicbar