Brutal Assault 2019

Brutal Assault 2019

BRUTAL ASSAULT 2019 IS NOW SOLD OUT!!!

BIG THANKS TO EVERYONE OF YOU!!!
-------------------------------------------------------
Legendary annual Czech metal open air with unique festival site located at historic fortress! Come enjoy great atmosphere, cheap Czech beer, tasty food, crazy fans and 130 bands from all round the world in 4 brutal days!

PREMIUM CZECH BEER
SELECTION OF WORLDWIDE CUISINE (BOTH VEGAN AND CARNIVORE)
GREEN CHILL OUT ZONE
HORROR CINEMA
UNIQUE FESTIVAL SITE
GREAT ATMOSPHERE OF HISTORIC FORTRESS

Datum: 
Středa 7. Srpen 2019 - Sobota 10. Srpen 2019

Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN!!!

Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.

Brutal Assault je ve svých 24 letech na mapě metalového světa zavedeným pojmem i přesto, že nabitý (vč. úterní warm-up party pětidenní) lineup nestaví jen na masově vyhledávaných tahácích. Pro jeho návštěvu hovoří hudební produkce nejvyšší jakosti a vytříbená dramaturgie, ale i skvělá lokace historické pevnosti a doprovodný umělecký program.

Brutal Assault 2019 - Hlavní část programu K.A.L. stage!

Do doslova explozivního lineupu letošního Brutal Assaultu přidáváme hlavní část obsahu už tradiční „the keep - ambient lodge“ aka K.A.L. stage, která doplňuje už tak bohatou nabídku festivalu o další rozměry a pojetí hlasité, temné, frenetické, kousavě znepokojující hudby.

Brutal Assault 2019 - PŘIDEJ SE K NÁM!

Chcete zažít Brutal Assault z druhé strany? Staňte se dobrovolníkem!

Brutal Assault 2019 - BRUTAL ASSAULT SOBĚ!

BRUTAL ASSAULT SOBĚ!

Projekt dobrovolnických brigád v josefovské pevnosti BA sobě hlásí další termín. Poslední letošní brigáda proběhne 8.-9. 12. a její účastníky čeká tradičně zajímavý doprovodný program. Strava a spaní zajištěno. 
Zájemci se mohou hlásit na e-mailu:

Brutal Assault 2019 - update kapel s Deicide, Diablo Swing Orchestra, Lionheart, Midnight, Mgła, Myrkur, Necros Christos, Of Mice & Men, Windhand

Máte rádi death metal v tom nejryzejším provedení? Tak to budete nadšeni z pozvání jedné z nejkontroverznějších kapel, DEICIDE, kteří k nám přijíždí představit svojí novou desku Overtures of Blasphemy a spolu s ním zdecimovat Josefov a rozdrtit vaše hlavy! Mluvíme-li o blasfémii a ďáblu, v druhém rukávu máme DIABLO SWING ORCHESTRA, kteří se svým lahodným mixem různých žánrů potěší nejen skalní příznivce avantgardního metalu.

Brutal Assault 19 - UPDATE KAPEL S TANKARD, ANATHEMA, HYPOCRISY

Nepolevujeme, pokračujeme dál a pevně věříme, že i toto oznamování potěší! Minule jsme začali s německými thrashery DESTRUCTION, tentokrát to vezmeme podobně. Máme pro vás, v nejlepší možné formě, připravené TANKARD s 6,66% alkoholu! Opilecké hymny zazní z jejich nejnovějšího počinu Hymns for the Drunk (2018), kterým budou sekundovat hity z jejich více jak třicetileté kariéry.