Frontman Obří broskve vydává knihu komiksů

|
Frontman Obří broskve vydává knihu komiksů

Kapelu Obří broskev čeká po listopadovém křtu aktuálního alba Sever další slavnostní událost. Ve čtvrtek 10. 3. 2011 totiž vystoupí v dejvické nádražce na křtu komiksové knihy Anjel zpěváka cannyho.

Canny, občanským jménem Jakub König, píše od roku 2003 blog. O rok později na něj začal přidávat i komiksy o andělovi, který souhrou náhod přišel o křídla a na zemi si odpykává zasloužený trest. Svůj čas tráví většinou nestřídmou konzumací alkoholu a lehkých drog a dlouhými rozhovory s přáteli. Ve vedlejších rolích se tak objeví bezhlavá jeptiška, schizofrenní kostlivec i mimořádně pohledný bůh.

Knihu Anjel vydává nakladatelství Plus a v průběhu slavnostního večera ji pokřtí Jaromír 99, zpěvák kapel Priessnitz či Umakart a kreslíř nádražáckého komiksu Alois Nebel. Na večírku, který začíná v osm hodin, zahraje kromě Obří broskve v krátkém setu i zpěvák Xindl X.

http://www.youtube.com/watch?v=8f0bnjzEjVM

Anjel, hlavní hrdina připravované komiksové knihy se objevuje i ve stejnojmenné skladbě Obří broskve.

Další žurnál

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

17. Červenec 2019 12:43 |
Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.
... Zobrazit celý článek

Rolo Tomassi se domnívají, že když čas zemře, láska ho pohřbí

17. Červenec 2019 12:20 |
ROLO TOMASSI, CRYPTODIRA, LOATHE
... Zobrazit celý článek

Skunk Anansie v Praze

9. Červenec 2019 09:44 |
Oslava 25 let 
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2019 je VYPRODÁN!!!

3. Červenec 2019 11:41 |
Mnohokrát děkujeme, jsme vyprodáni! Festival už více než měsíc před svým konáním opět naplnil své fanouškovské kapacity a nebude k prodeji už nabízet žádné vstupenky. Pět pódií a více než 130 interpretů tak de facto zná všechny své fanoušky.
... Zobrazit celý článek