Death/Grind Massacre Tour 2011 aneb česká velikonoční devastace

|
Death/Grind Massacre Tour 2011 aneb česká velikonoční devastace

 

O letošním čase velikonočním na Vás kromě tradičních malovaných kraslic, pomlázky a jiných krajových obyčejů spjatých s tímto svátkem čeká též pořádný akustický výprask. Stálice české death metalové scény, hronovská formace TORTHARRY, totiž vyráží na propagační turné „Death/Grind Massacre Tour 2011“ věnované aktuálnímu
albu „Beneath“, které vyšlo u MetalGate Records v listopadu 2010.

A rozhodně nebudou sami! Po celou dobu turné s k Tortharry přidá ostravská grind/deathová mlátička DISFIGURED CORPSE, pražská death-hardcore legie POPPY SEED GRINDER a grind-blackové šílenství ISACAARUM z Českých Budějovic, což dohromady dává opravdu ostře nabitou sestavu a slibuje velmi silný hudební zážitek.

Celé turné odstartuje v pátek 15.4.2011 v Pardubicích v klubu RC Ponorka. O den později, tedy v sobotu 16.4.2011, se celý podnik přesune do Karviné do MP Hard Cafe. Na Velký pátek, 22.4.2011, vezme tento death/grindový masakr útokem hlavní město Prahu, konkrétně RC Kain a v předvečer Velikonoční neděle, tedy v sobotu 23.4.2011, se celé
turné uzavře koncertem v Českých Budějovicích v Marty’s klubu. Celkem tedy čtyři zastávky naplněné až po okraj extrémním metalem v jeho různých podobách.

Vstupné na jednotlivé koncerty se bude pohybovat od 100 do 120 Kč. Vstupenky budou k dispozici vždy na místě v den konání. Bližší informace k té které zastávce Death/Grind Massacre Tour 2011 najdete na stránkách MetalGate, nebo na Bandzone či Facebook profilech jednotlivých kapel.

Partnery turné jsou MetalGate, Crystal Productions, Six Six Six Graphic, Fobia Zine, Underground & Gothic Shop Nosferatu a webzin Metal Forever & Metal Man.

Přejeme veselé Velikonoce!

www.metalgate.cz

www.tortharry.com

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek