Heaven Shall Burn na MAY DAY FESTIVALU

Heaven Shall Burn na MAY DAY FESTIVALU

Loni to nevyšlo, ale vypadá to, že letos by opravdu na May Day Festivalu měli zahrát němečtí Heaven Shall Burn. May Day Festival je antifašistický festival, který není zaměřen pouze na hudbu. Součástí jsou i nejrůznější přednášky a workshopy. Téma mají všechny tyto aktivity společné: Antifašismus a Antirasismus! V minulosti na festivalu hráli například Envy. Loni se šuškalo o HSB, ale kvůli vytížení kapely z toho nakonec nic nebylo. Letos, ač to zatím Heavni nemají uvedené na svých stránkách, jsou už napsáni na oficiálním webu May Day i na plakátech. Když se nad tím zamyslíme, není se čemu divit. Antifašistický postoj Heaven Shall Burn je totiž veřejně známý. Více informací o tomto nejen hudebním! festivalu, jehož 4. ročník se koná 1. května na Střeleckém ostrově a na nějž je vstup zdarma, se dozvíte ZDE.

953 878 111

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek