Slipknot vzdají hold zesnulému Paulovi novým tričkem

|
Slipknot vzdají hold zesnulému Paulovi novým tričkem

Slipknot co nevidět vyrazí na turné s novým basistou Donnie Steelem, který nahradí zesnulého Paul Graye a též Paulovi vzdají hold odhalením trička. 

Také oznámili, že Donnie Steele bude nosit Grayovo číslopro nadcházející evropské turné.

"Donnie byl v kapele od jejích počátků a mysleli jsme, že k uctění Paulovo památky, bude vhodné, aby s námi hrál 'někdo z rodiny'."

Kapela spojila síly s charitativní firmou MusicCares a společně odhalili nové tričko na počest zesnulého Paula Graye. Na přední straně je velká číslice 2 a zezadu je fotografie.

Tričko je k dispozici ke koupi v obchodě MusicCares.

Další žurnál

Rock for People 2018 - Večírek pro nedočkavé

13. Červen 2018 15:32 |
Ahoj přijdou ti nadupané tři dny festivalu málo? Neboj, nám taky. Proto i letos přidáváme den navíc! Na úterý 3. července jsme připravili pro ty z vás, kteří už se nebudou moci dočkat, parádní zahřívací hudební jízdu.
... Zobrazit celý článek

Americký sludge Crowbar v červenci na Sedmičce!

8. Červen 2018 15:02 |
CROWBAR (USA) + SCAVENGERS (USA) 3. 7. 2018 - Klub 007 Strahov, Praha www.obscure.cz Sludge/hardcorová legenda Crowbar se po delší době vrací do Prahy! Nezaměnitelný valivý sound podladěných kytar, který už téměř tři dekády kočíruje frontman Kirk Windstein, míří na Sedmičku!
... Zobrazit celý článek

PROTEST THE HERO ruší celé turné

7. Červen 2018 09:33 |
PROTEST THE HERO jsou nuceni zrušit turné. Vy, kteří jste využili předprodeje, obraťte se prosím tam, kde jste lístky zakoupili. Držitelům našich e-ticketů budou peníze vráceny automaticky. V případě nejasností, pište prosím sem: filip@obscure.cz Vyjádření kapely ke zrušení turné:
... Zobrazit celý článek

Dead Cross - remix

4. Červen 2018 14:00 |
Poslechněte si remix skladby Shillelagh (Panicker Remix) z eponymního EP kalifornských Dead Cross.
... Zobrazit celý článek