Josh Homme pomůže Arcticům

|
Josh Homme pomůže Arcticům

Frontman Queens of the Stone Age, Josh Homme, oznámil spolupráci s rokenrolovýma ďáblama z Sheffieldu Arctic Monkeys. Na nadcházející desce Opiček Suck It and See Josh pomůže se zpěvem v All My Own Stunts. Deska by měla vyjít 6. června, kapela si na post prodcenta znovu pozvala Jamese Forda (Klaxons, Peaches).

"Chtěli jsme, aby to tentokrát bylo založený na písničkách", řekl o novém albu frontman Alex Turner. Dřív jsme se vždycky snažili nechodit touhle cestou, protože tak už to bylo udělaný. Ale existuje důvod, proč existujou tradiční struktury".

Suck It and See bylo nahráno v Sound City Studios v Los Angeles. 4. března vyšel na stránkách kapely track Brick by Brick, ale prý nejde o singl, ale jen o ukázku, co můžeme očekávat od čtvrtého alba Arcticů.

Josh Homme pro Arctic Monkeys produkoval už několik písniček z alba Humbug, vydaného v roce 2009. Jestli se chcete na tohohle usměvavýho chlápka vidět na živo, vyražte 29. května do KC Vltavská v Praze na koncert Queens of the Stone Age.

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek