Horkýže Slíže v Plzni: turné V dobrej viere k novému albu, host Cocotte Minute

Horkýže Slíže v Plzni: turné V dobrej viere k novému albu, host Cocotte Minute

Horkýže Slíže vydali v dobré víře album svých největších hitů a vyrazili na stejnojmenné turné. V jeho zastávkách samozřejmě nemůže chybět Plzeň, kde skupina pravidelně vystupuje už několik let s velkým úspěchem. Koncert se odehraje v KD Šeříková ve čtvrtek 31. března.

Turné "V dobrej viere" čítá dvacet šest koncertních zastávek. První koncerty byly vyprodané, Horkýže Slíže tak dokazují, že patří k tomu nejlepšímu, co mohou příznivci živé rockové hudby zažít. Vystoupení samozřejmě doprovází speciální scéna a kvalitní ozvučení. Jako hosta si Slíže na celé turné pozvali Cocotte Minute. S nimi mají připravené nové fórky a vzájemné hostování, jak už na jejich turné bývá zvykem.

Výběrové album vyšlo na začátku března a kromě sedmnácti nejžádanějších hitovek obsahuje dvě novinky. Nový singl "Mám v p... na lehátku" se již objevuje v éteru českých rádiích a jistě se zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely jako Silný Refrén, Malá Žužu a nebo LAG song.

Vstup do kulturního domu Šeříková ve čtvrtek 31. března bude umožněn po sedmé hodině, koncerty začnou kolem půl deváté. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 220 Kč. Na místě bude cena 250 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.rockinplzen.cz a nebo na facebooku.

Den po koncertu, v pátek 1. dubna v jednu hodinu, se Horkýže Slíže jako kmotři zúčastní adopce velblouda v ZOO Plzeň. Zvíře adoptuje největší plzeňský open air festival Majáles, kde Slíže pravidelně vystupují. Z důvodu aktuálního turné zrovna letošní rok vynechávají, nicméně s příslibem účasti pro rok 2012.

Program Rock in Plzeň 2011

17.3. Mňága a Žďorp

31.3.  Horkýže Slíže

14.4.  United Flavour + Skyline

30.4. Plzeňský Majáles

26.5. Harlej + Škwor

15.6.  Tři Sestry

22.6. Tleskač - 10 let

Další žurnál

Tool ve studiu

13. Březen 2018 15:36 |
Kalifornští Tool jsou po dvanácti letech zpátky ve studiu, aby nahráli svou pátou, zatím nepojmenovanou desku. O zvuk se postará, stejně jako na předchozím albu 10,000 Days, Joe Barresi.
... Zobrazit celý článek

Do Prahy se vrací jihoafrická senzace Die Antwoord

12. Březen 2018 09:26 |
Před posledním tuzemským vystoupením loni v létě se spekulovalo, že se minimálně u nás jedná o jejich poslední živé vystoupení. Naštěstí se ukazuje, že to byla jenom fáma. S velkou radostí oznamujeme koncert jihoafrické kapely Die Antwoord, který se uskuteční 20. srpna na pražském Výstavišti.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - UPDATE KAPEL S CANNIBAL CORPSE, MYRKUR, PALLBEARER NEBO HELMET

6. Březen 2018 14:22 |
Další várka kapel je tady! Brutal Assault se tentokrát ponoří hlouběji do vod undergroundu všech možných žánrů. Deathmetalovým fanouškům přivezou čerstvou porci vnitřností, krve a deathové klasiky řezníci CANNIBAL CORPSE. Na BA také poprvé přivítáme britské progresivce AKERCOCKE, aneb málokterá kapela se po letech pauzy dokáže vrátit jednou z nejlepších žánrových desek posledních let.
... Zobrazit celý článek

Dimmu Borgir chystají novou desku

23. Únor 2018 15:57 |
Poslechněte si skladbu Interdimensional Summit z chystané desky Eonian norských symfo-black metalových Dimmu Borgir.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - PORCE BLACKOVÝCH KAPEL

6. Únor 2018 14:40 |
S black metalem a další potemnělou zhůvěřilostí jsme sice ještě neskončili, přesto již po tomto updatu sestavy není pro fanoušky žánru bez lístku na BA žádné jiné spásy. Nejtemnější aktualizace sestavy je zde!
... Zobrazit celý článek